Skocz do zawartości

Zbroje, pełne zbroje - ranking.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja latam w scorpionie ufo i jestem bardzo zadowolony! Materiał z którego wykonana jest zbroja jest bardzo dobry moim zdaniem przewiewna siatka duze ochraniacze. jest jeden minus na klate jest troche male ale i tak wystarczajace pzdr polecam ja wyrwałem za 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jezdze bez buzera i co?

 

Twój wybór, ty sie bedziesz potem leczył, nie my.

 

Co do buzerow siatkowych to kiedys mialem 2 modele ufo: scorpion i downhill. Nie narzekałem na zaden z nich. Z siatek mialem do czynienia jeszcze z utiką. Nie jest zbyt dobra. Ludzie kupuja bo cena jest niska.

 

Ile kosztuje ta zbroja EVS-a ? Wygląda naprawde porzadnie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdybyscie mogli to podawajćie wszystkie dojścia jakie znacie do tego BALLISTIC'a bo nie powiem , zrobił na mnie niezłe wrażenie + opinie posiadających. Warto mieć coś porządniejszego.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdybyscie mogli to podawajćie wszystkie dojścia jakie znacie do tego BALLISTIC'a bo nie powiem , zrobił na mnie niezłe wrażenie + opinie posiadających. Warto mieć coś porządniejszego.. ;)

 

Por favor :icon_mrgreen: .

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=127404403

 

- to jest właśnie aukcja wystawiona przez extremeracing.

 

POzdrawiam.

Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. przed dłuższą chwilą własnie tą aukcje znalazłem , ale wciąż sie waham bo bardziej pasowałby mi rozmiar L .. do XL brakuje mi mało , ale myśle , że lepiej mieć taką zbroje ciasną.. będe musiał wysłac wiadomość do nich z zapytaniem o rozmiarówke.. :icon_mrgreen:

 

thx.. czekam na kolejne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

który jest warty kupienia?

polisport integral

lub

661 SP2

 

Witam,

odpowiedź jak zawsze: "to zależy".

661 SP2: z tego co wiem to siatka wysokiej jakości, nie jest twarda jak w UFO czy Utika, protektory leżą tam gdzie powinny. Poza tym jeden ważny motyw - ochrona całej klatki piersiowej, bo buzer 661 jest rozpinany "z boku". Cena ~520zł. Jeszcze lepszy jest 661 Pressure Suit za 550zł.

Polisport Integral: cena, jak widzę, na allegro to ~400 zł. Ma wszystkie protektory, pas nerkowy, nie wiem nic niestety o tym jak buzer leży na cielsku. Zamek YKK a siatka także wygląda OK.

Różnica w cenach pomiędzy Polisport a 661 to 120-150 zł, jak masz kasę to bierz droższy, ładniejszy chociażby :)

Nawiasem mówiąc, będę zamawiał 661 Pressure Suit wkrótce z UK, oszczędność ceny niestety niewielka - ok 500 zł. Jakby co to na priv.

To tyle, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie nie mogłem nigdzie znaleźć fotek polisporta od strony żółwia.

 

A może poradzicie mi w jeszcze jednej kwesti, jestem dokładnie na granicy rozmiarów i który rozmiar wybrać?

Większy będzie na mnie latał, a mniejszy mnie udusi czy dopasuje się do ciała po kilku jazdach)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym wiedzieć czy warto kupić Predatora http://moto.allegro.pl/item309577195_zbroj..._10_okazja.html wygląda jak UFO tylko że ten plastik wygląda na bardziej miękki. Jaka jest szansa że zbroja za 330zł się nei rozleci przy noszeniu ( albo nawet wypadku ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...