Skocz do zawartości

Zbroje, pełne zbroje - ranking.


Rekomendowane odpowiedzi

3 Jest to replika Scorpion UFO

 

Więcej o zbroi:

http://arbiter.pl/galeria/zbroja.buzer

 

Czy wiadomo z jakich materiałów jest wykonana? W sensie - dobre firmy do swoich produktów używaja energochłonnych, absorbujących uderzenia materiałów. To, że coś wygląda tak samo nie znaczy, że działa tak samo. Są zrobione jakieś testy porównawcze? A może zna ktoś jakąś strone z niezależnymi testami ochraniaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza wam ten plastik podczas jazdy ?

Ja do tej pory jeszcze nie kupilem, gdyz odkladalem na nowe buty, ale moze na lato sprawie sobie jakis pancerz. Do 500 jestem w stanie zainwestowac, tylo bez siatki, bo slyszalem ze czlowiek bardzo sie poci, a wiadomo wszystkim ze efekt cieplarniany jest coraz wiekszy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lassar a jak z codziennym użytkowaniem jej? nie pocisz sie ew jak juz jezdzisz to moze masz do niej jakies uwagi. Osobiscie uwazam tego Thora za najpiękniejsza zbroję z tych co widzialem i od dawna ostrze sobie zęby na niego, mialem juz zadac pytanie bo widze ze niewielu ja ma i nie bardzo wiem czy warta jest swojej ceny. A swoja droga kupowales w polsce czy sprowadzales i ew. ile cie wyniosla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroje zakładam na koszulke coolmaxa. Poce sie jek diabli ale ja zawsze sie poce. MOzna ubrac na skore - siatka nie jest siatkowa tylko tez taka bardzie coolmaxowa. Jest najlepiej wykonana zbroja jaka widzialem - full regulacje, odpinane elementy, mozliwosc wyprania. No i jak sie prezentuje :)

Koszt około 600 zeta, jest człowiek który je ściąga i wystawia na alledrogo. Cena niższa o jakies 200 PLN od dilerskiej.Thor w akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Predatora z firmy MTM i powiem, że:

1. Jest wygodna.

2. Jest w niej ciepło(w lato nawet bardzo).

3. Na skutek powyższego poci sie człek na maxa.

4. Uważam że nowsza wersja jest lepsza (jest na siatce o wiele większych "oczkach").

5. Pocenie się bierze się stąd, że ochraniacze są mocowane na płatach specjalnej pianki która nie "oddycha" i tam się najbardziej poci.

6. Co do wytrzymałości to nie mam zastrzeżeń (miałem okazję nadziać się na kierę i poza tym że o mało nie straciłem przytomności od samego udarzenia w klatę to żeberka całe :P ).

7. Śrubki mocujące ochraniacze obojczyków trzeba od razu po zakupie zabezpieczyć przed wykręcaniem(ja po pierwszej jeździe zgubiłem jedną).

Uważam, że stosunek ceny do jakości do funkcjonalności jest naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam, co polecicie EVS BJ22-Ultra X Ballistic czy Alpinestars Bionic 2 czy AXO Air Cage?

Różnica w cenie jest nieznaczna, zastosowanie przewiduję jako 60/40 teren/szosa. Czy warto kupić Alpinestarsa, czy może to przepłacanie "za markę"?

Bionic

Ballistic

AXO

Pzdr

Edytowane przez Yosarian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...