Skocz do zawartości

Zbroje, pełne zbroje - ranking.


Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zastanawiam nad kupnem zbroi. Wg mnie jak brac to cos lepszego. Zastanawiam sie nad scorpionem. Istnieje moze jakas tansza alternatywa tej zbroi ?

Tańszą alternatywą Scorpiona jest właśnie zbroja z linku powyżej, czyli mTTr Predator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańszą alternatywą Scorpiona jest właśnie zbroja z linku powyżej, czyli mTTr Predator.

 

 

Zamowilem tego predatora na allegro. W sumie wyglada on identycznie jak UFO Scorpion. Paczka juz do mnie wyszla, ale kurde dzis dopiero przyjrzalem sie dokladniej zdjęcią na aukcji i wkoncu nie wiem czy ten buzer jest na siatce z duzymi oczkami czy na pończosze :icon_mrgreen: Okaze sie jak przyjdzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem tego predatora na allegro. W sumie wyglada on identycznie jak UFO Scorpion. Paczka juz do mnie wyszla, ale kurde dzis dopiero przyjrzalem sie dokladniej zdjęcią na aukcji i wkoncu nie wiem czy ten buzer jest na siatce z duzymi oczkami czy na pończosze :icon_eek: Okaze sie jak przyjdzie :buttrock:

 

Też zamówiłem ale nie wiem kiedy dojdzie, to jest duża siatka, gdzieś w internecie widziałem tą zbroje na ciele bez bluzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zamawiają mTTr Predator ,a ja swojego sprzedalem po 2 dniach jak ją otrzymałem:) Zbroja świetna -kompleksowa ochrona ,ale ja jednak zostane przy ochraniaczach na łokcie i kolana bo ta zbroja zabardzo ogranicza swobode ruchu ,a o nagrzewaniu nie wspomne bo mimo kilku stopni na + byłem cały zgrzany pomimo tych "duzych"otworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuje Panowie zakup taniej a zarazem bardzo dobrze wykonanej i wygodnej zbroji DIRT BIKE, nic dodać , nic ująć sami zobaczcie, rewelacja, nie raz już leżałem w niej na glebie mnie nic się nie stało i zbroji również.

 

link ze zdjeciem

http://www.enduro-cross.pl/ochraniacze.php5?id=85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a kosztuje tylko 335zł a nie ponad 500zł jak Predator.

 

No ja predatora kupiłem za 332zł :lalag: Ale wydaje mi się, że obydwie są robione tak samo. Ten Dirt Bike wydaje się być nieco lepiej odlany ( plastik się rozumie ).

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku zanabyłem drogą kupna Thora. Zasadnicza roznica do reszty to pelny buzer z przodu bez zamka przez srodek tak jak w kazdej innej zbroi. Materialy, wykonanie najwyzsza jakosc.

Thor Impact

 

Zona jezdzi w ufo no i mam kilka zastrzezen. Najwazniejsze to rozkrecajace sie srobki - wszystko trzeba na locticie zakrecac. Utike z kolei moje podejscie do zycia kaze mi traktowac jako "prawie zbroje" a jak wiecie prawie robi roznice. I nie piszcie ze wystarcza, bo nie wystarcza a zaoszczedzone 300 zeta wydeje sie razem z wielokrotnie wiekszymi odsetkami na leczenie.

 

Zdrowka zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a kosztuje tylko 335zł a nie ponad 500zł jak Predator.

 

335 to nie jest dobra cena za tą zbroje. Te zbroje były sprzedawane w cenie 249PLN a teraz są po 269PLN. Jest to replika Scorpion UFO

 

Więcej o zbroi:

http://arbiter.pl/galeria/zbroja.buzer

Edytowane przez Arbiterpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...