Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkreciłem silmka na max obroty zdjąłem gume od filtra i jakoś łapa uszczelinłem żeby niewylatywało powietrze i włączyłem kompresor 5 bar efekt był taki że simek wszedł na takie zajebiste obroty że niewiem, ciekawe jak to by sie sprawdziło podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, to faktycznie niegłupie! Musze to przetestować u któregoś z kumpli. Ale w powietrzaku to trochę niebezpieczne, a jak jeszcze olej jakiś dziadowski, to bida... Czy ktoś testował w cieczaku (chociaż przez chwilkę, bo tym bardziej szkoda silnika :-))

P.S. A czy taki krótki "psik" bez uszczelniania daje jakiś efekt? Wątpię, ale grzechem byłoby nie zapytać :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkreciłem silmka na max obroty zdjąłem gume od filtra i jakoś łapa uszczelinłem żeby niewylatywało powietrze i włączyłem kompresor 5 bar efekt był taki że simek wszedł na takie zajebiste obroty że niewiem, ciekawe jak to by sie sprawdziło podczas jazdy

Tylko jest jeden mały problem... jak w motorze wytworzyć takie ciśnienie??? tamto turbo z allegro to pewnie jakiś wiatrak od kompa, a nie sprężarka... Może jakby mieć mała butle ze sprężonym powietrzem i jak sie ścigamy czy coś dodać, ale tak na pól minuty, to nie powinno sie nic stać... chyba, że korbowód sie rozsypie...

 

Nomalnie ludzie uwzieli się na chopery :) :D :wink:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117641171

;)

To jest jakis coustom... :D Fura full wypas, ale ja bym już wolał ogara przerobionego na crossa... :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej Ojro nie wpychaj się, kolejka jest !!! Ja byłem pierwszy z propozycją, a Ty tu jeszcze 2 stówki OOoo Ty nie czysto grasz.

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolała kupić samo dziecko =)

Co do kupowania dzieci i ogólnie ludzi:

http://www.allegro.pl/item117901043.html (link jak najbardziej motocyklowy :-))

 

hej hej Ojro nie wpychaj się, kolejka jest !!! Ja byłem pierwszy z propozycją, a Ty tu jeszcze 2 stówki OOoo Ty nie czysto grasz.

Żeby nie było nieczysto, to proponuję tak: od najstarszego z nas tu obecnych, a potem wybieramy alfabetycznie ;)

 

P.S. http://www.allegro.pl/item117878949__pilni...rg_80_rg80.html

Może ktoś go podkablować? Bo ja nie mam konta :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...