Skocz do zawartości

Fajne motorowery na sprzedaż.Aukcje!


mwichan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak by nie patrzeć, gdyby nie te RURY to u mnie jeździ podobny.

 

hahha, z tą hondą CB 125 T to ktoś nieźle dowalił,

przecież to odrazu widać że to nie jest 50'tka bo ma troche za duży silnik!

 

 

No co Ty :)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mwichan/szad, tylko czemu sie tak przejąłeś tą sprawą.

LuuuUUUUuudzie, jak ktoś będzie noralny to nie kupi. Albo i kupi i będzie mieć problemy.

Tylko co Ci do tego ? Jesteś zainteresowny kupnem czy cos ?

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę to że koles moze sie nie znać i myśli - moto z pedałami = rower z silnikiem i nie potrzeba dokumentów ... wystarczy zagadać do sprzedającego ... na spokojnie a nie od razu frajerować do allegro może kolo z z "pierwszej łapanki " jest :banghead:

 

http://allegro.pl/item115487328_turbo_do_rometa.html LOL :) ;) ;) :smile:

 

 

 

Witam serdecznie na mojej aukcji.

 

Mam do zaoferowania TURBO do rometa,motorynka,komar.

 

To turbo daje silnikowi ok.1-2KM i prędkości więcej 20-30 km\h,sam wykonałem . Zasilanie najlepiej 12V akomulatorem . Mocuje się jako filtra . Jedyna taka okazja za niskie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie moge, turbo do Rometa, bahaha. Czyli Romecik może lecieć 80km/h, no nieźle.

Co do tamtego Bestyjko ale po co Wy tak dramatyzujecie ??? Koleś chce sprzedać motorek, no ok! Ma problem z papierem to wciska co się da, jego sprawa. Co innego jeśli była byś zainteresowana kupnem tego. Wtedy moglibyście się "pożalić"

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę to że koles moze sie nie znać i myśli - moto z pedałami = rower z silnikiem i nie potrzeba dokumentów ... wystarczy zagadać do sprzedającego ... na spokojnie a nie od razu frajerować do allegro może kolo z z "pierwszej łapanki " jest :D

 

http://allegro.pl/item115487328_turbo_do_rometa.html LOL :) ;) :wink: :)

A wiesz, że zastanawiałem sie swego czasu, czy nie zrobić jakiegoś małego wentylatora, co by mu dmuchał powietrze mocniej do gaźnika. tylko nie wiem, czy to by coś dało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę niezwiązane z tematem, ale może to chyba działać jak turbo :-) - czy ktoś z was próbował psiknąć sprężonym powietrzem (lub np. dezodorantem :-P) do wlotu powietrza? Jakie to może dać efekty? (Teraz nie mam motorka, więc nie mogę sprawdzić :-/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przplyw daje... to ze bez podnoszenia przepustnicy zwieksza sie doplyw powietrza-mieszanki a co za tym idzie z wiekszaja sie obroty., Myśle ze by to działało gdyby właczac to juz jak moto ma max predkosc i wtedy wlaczac psrtyczkiem przy kierownicy i dopał :)

 

 

hehe moim zdaniem szkoda sobie ręce brudzic i kieszenie oprozniac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...