Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, woda jeszcze kapie ze szczura, a kask przerobiłem na akwarium... :icon_mrgreen: Po drodze doszliśmy do wniosku, że ponad 300 km w deszczu to chyba zemsta "Pyrlandii" za Wadowice... :bigrazz: :biggrin: :banghead: Ale my gorole twardzi są nie damy się jakiejś tam mżawce :buttrock: :crossy:

Wilu a ty się dopchałeś do domu?

 

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, woda jeszcze kapie ze szczura, a kask przerobiłem na akwarium... :lalag: Po drodze doszliśmy do wniosku, że ponad 300 km w deszczu to chyba zemsta "Pyrlandii" za Wadowice... :lalag: :cool: :banghead: Ale my gorole twardzi są nie damy się jakiejś tam mżawce :lalag: :crossy:

Wilu a ty się dopchałeś do domu?

 

Pozdr

Seb

no to współczuję, ja na szczęście miałem wiele szczęścia - praktycznie zero deszczu, trasa była całkiem pusta i w sumie 3 godzinki i byłe mw domku (jak popatrzyłem - w jedną stronę miałem 410 km)

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - Wilu tez smigam trzy setki w scianie deszczu...Ze strat: dwie opony w drodze do Bialokosza i ukrecony wal korbowy na autostradzie w drodze powrotnej. Juz nie bylo nisko latajacych lancuchow i szybujacych lotem koszacym zoltych owiewek. Nie slyszalem mic wiecej.

Pozdro :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat:

Ze strat: dwie opony w drodze do Bialokosza i ukrecony wal korbowy na autostradzie w drodze powrotnej

Któż to się zapisał złotymi literkami w historii desmomytingów... eeech te włoskie padaki.... :icon_eek:

W naszej grupie powrotnej wszystko było ok. tylko Joyowi wskaźnik temperatury pokazywał dziwne rzeczy, ale to pewnie wszechobecna wilgoć tak działała...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, woda jeszcze kapie ze szczura, a kask przerobiłem na akwarium... :bigrazz: Po drodze doszliśmy do wniosku, że ponad 300 km w deszczu to chyba zemsta "Pyrlandii" za Wadowice... :lalag: :lalag: :banghead: Ale my gorole twardzi są nie damy się jakiejś tam mżawce :lalag: :crossy:

Wilu a ty się dopchałeś do domu?

 

Pozdr

Seb

 

 

Witam

 

W drodze nie wiedzialem czy jade motorem czy płyne przeciekającą łodzią podwodną hihi, na szczescie przed Kielcami ciepło sie zrobiło, ale i tak przyjechałem do domu 30 minut przed burzą.

 

A dzisiaj łóżko i ciepła herbatka.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ,ja i kolega na żółtej 916-tce też dotarliśmy cali i zdrowi, 20 km za Poznaniem złapała nas konkretna burza-wode z butów wylewaliśmy,ale i tak cała impreza,ludzie i klimat był extra niesamowity.

Pozdrawiam wszystkich desmozakręconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chcialbym wszystkim podziekowac za atmosfere, przyjecie i bycie...

chcialbym tez prosic o wybaczenie osoby ktore byly w "polu razenia" mego rubasznego humoru i smiechu... szkoda tylko ze "...malo casu...kurka, malo casu...", nie sposob bylo ze wszystkimi porozmawiac...

Dodam tez ze w okolicach 15 lipca- czyli 11/12/13 lipiec 2008 roku bedzie w Jedwabnem jak co roku zlocik z tym ze sa tu obecne wszystkie marki, mozna jednak sie spotkac i pogadac jak kto nie zdazyl...

Moze nie bedzie tak fajnie jak w Bialokoszu- jednak mozna przeniesc sie ze sprzetami do Ryskowej Motostodoly(na kolonii), i tam rozbic obozowisko...

Zreszta U Ryska , tak jak i u mnie zawsze Ducatowcy/ Ducatisti sa mile widziani- a jak kto by mial jakie problemy ze spaniem, motocyklem nawet w nocy moze smialo do mnie wpasc do Lomzy miejsce sie znajdzie - trza tylko dac wczesniej znac.

Jeszcze raz dzieki Organizatorom- jestescie naprawde niesamowici!!! Pozdr. Janek Klekotek 748 S. P.S. Prosilbym tylko jeszcze Piotra Wielkiego o namiary na ta sliwowice :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i żal we mnie zbiera, że akurat w ten weekend jakieś uroczystości rodzinne się wykluły.

Ech szkoda. A miałem nadzieję, że z Koralem i Michałem się wybiorę chociaż na sobotę jednak siła wyższa. No cóż koledzy mając na uwadze tak duże zainteresowanie nie pozostaje nic innego jak organizowanie w tym roku kolejnego Desmomeetingu :buttrock:

Ja mogę zaoferować miejscówkę nad zalewem zegrzyńskim.

http://www.promenadacountry.pl/

To miejscówka należąca do firmy, w której pracuje i mogę załatwić naprawdę dobre warunki.

Pozdrawiam i gratuluję imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Nina też chcieliśmy podziekowac za miłe chwile z Wami wszystkimi. Kolejny raz potwierdziła sie moja opinia,że desmomeetingi to spotkania ludzi z klasą. Wilekie Dzieki dla organizatorów za super impreze. Chcielibyśmy Wam się odwdzięczyc i zorganizowac VI Desmomeeting w Malopolsce, zobaczymy.

Dzieki super przeciwdeszczówkom od Darkmanna przejechaliśmy całą trasę sucho choc padało cały czas a chłopaki robili co mogli zeby się uszczelnic. Scitro dostał nawet nową ksywę od Niny- "Tekla" bo wyglądał jak ten pająk z "Pszczółki Mai" jak opatulił sie folią typu strech. Było super...

P.S. Frencci skąd wziąłeś kolege z Wrześni... ale orginał!!!

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez chcialem podziekowac Jackowi oraz pozostalym Organizatorom i uczestnikom Desmomeeting'u. Ludzie, atmosfera, miejsce - po prostu super. Po wczorajszym powrocie z ekipa krakowska bety jeszcze schna- ciekawe ile jeszcze ? Ale i tak bylo warto !!!

Pozdrawiam korek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pytasz o konesera dwuletnich bojoleau nouveau? he he :flesje:

Dzieki, ze byliscie wszyscy. Tak Korek- wiekszosc ludzi jechala 200-300km w deszczu, ja ze Smoczyca jedynie 30...sorry- chcialem pojezdzic jeszcze z trzy godziny abysie nie byli sami ale nie pozowlono mi :icon_razz:

Pozdrowka ludzie :lalag: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony też chciałbym podziękować Jackowi za zaproszenie na wyjątkową imprezę a innym uczestnikom za bardzo miłe towarzystwo. Szkoda tylko że raz w roku i tak daleko od domu ale może to dobry pomysł z imprezą w Małopolsce ? bo w Wielkopolsce już było :icon_razz:

Janek na flaszce jest nadruk ale jakby co to poślę Ci namiary na fabrykę tej nalewki.

Dla kierowców mocnych motocykli robią tam mocną okowitę tylko co poniektórzy trochę się migali od niedużej miarki i brali na kilka razy :notworthy:

Jeszcze raz wielkie dzięki bo było super.

Ps. zrobiłem kole setki fotek i teraz tylko na płytkę i do Jacy a inni jakby kcieli to na poczekaniu się wypali.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Z tysiąca fotek zrobionych podczas spotkania Desmomaniaków wybrałem 155 zdjęć z nadzieją :lalag: , że nie będzie zbyt wielu reklamacji :biggrin:

Miłego oglądania:

http://picasaweb.google.pl/balzac100/Bialo...008Desmomeeting

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

miałem zamiar dodać podpisy pod niektórymi fotkami, niestety jest już późno, więc może jutro :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Z tysiąca fotek zrobionych podczas spotkania Desmomaniaków wybrałem 155 zdjęć z nadzieją :biggrin: , że nie będzie zbyt wielu reklamacji ;)

Miłego oglądania:

http://picasaweb.google.pl/balzac100/Bialo...008Desmomeeting

 

Pozdrawiam

balzac

 

PS:

miałem zamiar dodać podpisy pod niektórymi fotkami, niestety jest już późno, więc może jutro :)

 

 

Coś chyba jest nie tak ze stronką-nie moge odpalić zdjęć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...