Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Jezu Chryste, pytam o typa a dostaje kilka postów z zapytaniem "co to kosiarka?" :icon_evil:

 

Kosiara, przecinak, plastik, ścigacz, sport, jak zwał tak zwał. Zna ktoś czy znowu dostane kilka postów o traktorach?

Edytowane przez czupryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym kolega Mikos też szuka motorka i znalazłem mu już trzy fajne Dukaty w Krakowie. Własnie się umawia na oglądanie:)

Napisz mi Brutus jaki model bys chciał i ile chcesz maksymalnie dac za taką duke to cos pomyślę...

 

 

szuka szuka i ma nadzieję, że znajdzie już w najbliższą środę :) w każdym razie dzięki Marcin za pomoc i pomysły.

 

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szuka szuka i ma nadzieję, że znajdzie już w najbliższą środę :) w każdym razie dzięki Marcin za pomoc i pomysły.

pozdrawiam

Robert

 

A co jest w środę? Znalazłem też taki egzemplarz http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1488662

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupryna , wcale się nie dziw, że ktoś się bulwersuje, nazywając Ducata kosiarką... kosiarka od zawsze była ryżopędna i tyle, no ewentualnie Triumphy( te nowe- ponieważ bloki produkuje firma z Nagoi..., no i te Nissin) itp... :icon_mrgreen: :icon_razz: , a i sam chód Triumphów ma niewiele wspólnego z dawnymi anglikami...

A jak ktoś z Forum , czy Desmoobsesion, czy Docpoland gości nie zna, oznacza to, że raczej nie są świadomymi Ducatistami i nie ma co ich tutaj szukać...Pozdr. J- 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. może i znam ale na pewno nie znam żadnego "typa" na "kosiarce" :evil:

Nie no oczywiście, że gościa znamy tyle, że on nie jeździ na kosiarce więc może to nie on?! :biggrin:

Czupryna ale co żeś się tak czepnął czy znamy czy nie? Telefon chcesz do niego czy co, a może dziewczynę Ci uwiódł i na kosiarce w siną dal odjechał? :crossy:

Ci na kosiarkach to straszne typy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie właściwie niby Ducati kosiarką nazwać nie za bardzo.

Natomiast wyprodukować napęd do kosiarki, to w sumie żaden wstyd.

Podobno ten 90ccm silniczek stanowił właśnie napęd do kosiarki:

http://www.jwoodandcompany.com/2007/07_pics/Ducati_eng.jpg

http://www.jwoodandcompany.com/2007/07_pic...i_mower_eng.jpg

Ot taka ciekawostka.

Edytowane przez Geni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiłem się, zły dzień plus dziwna reakcja z Waszej strony i złapałem wkur... :icon_twisted:

 

Pytam, ponieważ wczoraj mijałem chłopaczka w swoich okolicach, a zawsze chciałem obadać ten sprzęt z bliska. Chyba, że to była jakaś 900? W każdym razie plastik.

 

Co do laski - moje lecą tylko na 3 gary :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem filterek BMC (dobry wybór?), więc jeszcze będzie trzeba odesłać wydech do Edzia, bo póki co na ładny carbon nie ma kasy :(

 

...a 2 dni przed kupnem 600SS sprzątneli mi sprzed nosa carbonową końcówkę do M600-szlag by to!!!

 

 

...

 

ZA 50zł!!!

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem filterek BMC (dobry wybór?), więc jeszcze będzie trzeba odesłać wydech do Edzia, bo póki co na ładny carbon nie ma kasy :(

 

...a 2 dni przed kupnem 600SS sprzątneli mi sprzed nosa carbonową końcówkę do M600-szlag by to!!!

...

 

ZA 50zł!!!

 

Pokazesz w końcu tego SS-a? Zapuść jakies foty!

 

A co do filtra - rewelacyjny wybór (tez włoskie). Nie mam porównania z innymi bo moto nabylem juz z BMC na pokładzie ale zaaplikowałem system DIA BMC w samochodzie. Efekt 7 KM na hamowni (4-krotny pomiar).

 

 

Edytowane przez brandoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki za jakiś czas- oczywiście nie przepuszczę :bigrazz:

 

Nie spodziewam się jakiegoś mega przyrostu mocy (jednak jak będzie to milusio), ale zakładając przeróbkę wydechu, to i tak musiał bym coś bardziej dotleniającego założyć ;)

Ponoć fajne odgłosy dochodzą spod zbiornika jak zasysa powietrze przy większych prędkościach i obrotach :buttrock:

 

Czy przy zmianie filtra i wydechu jeszcze coś będzie trzeba grzebnąć? Znaczy wiadomo, że wyregulować na nowo gaźniki i poprawić dawkę powietrza i paliwa, ale jakieś dysze większe, czy coś?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy!!!

 

Wiem, że ciężko zgrzeszyłem - nie klekotałem od 2 czerwca, kiedy to wróciłem z Alp.

W końcu zebrałem się do wymiany napędu. Założyłem zbiornik, który zdjąłem, bo coś tam chciałem pogrzebać, zalałem paliwem i.... nic.

Motocykielek nie odpala. Pompa zabzyczy, a potem słychać takie jakby bulgotanie. Rozrusznik kręci żwawo, iskra piękna, duża trzaskająca jak drwa w kominku, a z kominów ni chu chu nie ma dymu...

Co to może być? Czy może się zapowietrzyć pompa paliwowa? (to bulgotanie :/ )

 

Pomocy, bo jutro chciałem polatać :(

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy!!!

 

Wiem, że ciężko zgrzeszyłem - nie klekotałem od 2 czerwca, kiedy to wróciłem z Alp.

W końcu zebrałem się do wymiany napędu. Założyłem zbiornik, który zdjąłem, bo coś tam chciałem pogrzebać, zalałem paliwem i.... nic.

Motocykielek nie odpala. Pompa zabzyczy, a potem słychać takie jakby bulgotanie. Rozrusznik kręci żwawo, iskra piękna, duża trzaskająca jak drwa w kominku, a z kominów ni chu chu nie ma dymu...

Co to może być? Czy może się zapowietrzyć pompa paliwowa? (to bulgotanie :/ )

 

Pomocy, bo jutro chciałem polatać :(

 

pozdr

 

Wydaje mi się, że jest mała szansa żeby zapowietrzyć pompę. a jakieś przewody odłączałeś: przewód odpowietrzający itp. ?

 

Boa na co miała się obrazić? że nietykana przez 3 m-ce? miała spokój mogła odpocząć. no chyba że gorąca z niej włoszka i wymaga pieszczot :icon_razz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...