Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Janek, zacznijmy od tego,że ludzie u nas nie wiedza co to Ducati. Jak ktos nie siedzi w temacie motocyklowym to pyta mnie: Ducato? Bugatti? Honda czy Suzuki to każdy mniej więcej wie u nas ,ze sa takie motocykle. Japończycy to koneserzy, zakochani w w europejskich wózkach jak amerykanie a poza tym kase mają jak mało kto. Np: MH 900 rozszedł się chyba w połowie w Japonii albo taka Alfa Romeo 8C Competizione ( kto nie widział tego dzieła sztuki niech zobaczy w google) wypuszczona tylko w liczbie 500 sztuk w ogromnej ilości sprzedana w Japan. Z czym my do ludzi??!!

Jest dokładnie tak jak mówisz. Jak podjeżdżam gdzieś Ducatem zawsze znajdzie się ktoś kto zapyta co to za motocykl itp. znajomość marki znikoma. A jak już ten ktoś usłyszy, że motocykl jest Włoski ... "eee makaron to do zupy dobry, a nie do jeżdżenia"

 

Mam kolegę w Japonii i niemal wszyscy jego znajomi na Ducatach pomykają są tacy co więcej niż jeden posiadają.

Oni potrafią docenić europejski design. Albo wiedzą jakie badziewie sami produkują :biggrin:

Żartuję oczywiście, wszystkie motocykle są dobre ale niektóre lepsze :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać: ilością miejsc siedzących a nie stojących! :biggrin:

 

Brutus, z taką kwotą o 749 to trzeba zapomnieć. Jakbyś miał 18 to już można szukać. Natomiast SS`a kupisz. Ja bym polował na Twoim miejscu na 750 ewentualnie 900. Są tanie 750 Sport. One wychodziły tylko w kolorze czarny mat. i były zubożone o jedną tarczę hamulcową z przodu, tańsze amory z przodu, stalowy wahacz tylny (nie jestem pewien). Masa ludzi je przemalowywała. Teraz można je kupić w granicach 10 tys albo dużo mniej. 900 też już można kupić za te pieniądze ale będą to roczniki starsze(1998-2000). Nie ma znaczenia, wszystkie sa na wtrysku i sa bardzo podobne. Ważne ,zeby był sprawny i w dobrym stanie a o to u nas ciężko :icon_biggrin:

 

 

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiemy...co to jest kosiarka?

No co ty to takie coś do strzyżenia trawy.

I jak widać można nawiązać z tym urządzeniem kontakt, a nie właściwie kontaktu w tym wypadku nie udało się nawiązać :crossy:

Swoją drogą dziwne miasto ten Kraków, na kosiarkach jeżdżą. To już motocykle w salonach się skończyły?

No tak Ducati Store Kraków się nie otworzył to w tym miejscu teraz maszyny ogrodnicze w promocji mają.

Ech ten kryzys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosiarka to mi się raczej z Japonią kojarzy ale kolega młodszy ode mnie więc tego grypsu nie kumam. Na dukaty czasem mówią traktory albo grzechotniki ale kosiarka???

 

Są tanie 750 Sport. One wychodziły tylko w kolorze czarny mat. i były zubożone o jedną tarczę hamulcową z przodu, tańsze amory z przodu, stalowy wahacz tylny (nie jestem pewien). Masa ludzi je przemalowywała. Teraz można je kupić w granicach 10 tys albo dużo mniej.

 

Tu masz takiego 750S. Rzeszów to nie tak daleko:

 

http://www.allegro.pl/item717299720_ducati...y_motocykl.html

Edytowane przez duke75

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiemy...co to jest kosiarka?

 

 

Być może nie będzie już kosiarką bo albo to kolega z Wadowic któremu już przerobiłem kominki w poniedziałek lub jego znajomy który mi jutro rano podrzuci swoje kominki do przróbki i od poniedziałku będzie gadał inaczej. :clap: :biggrin:

EdHaust-bo nie liczy się ilość a jakość decybeli-506436737

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDHAUST jest Jeden :buttrock: :lalag: :notworthy: ...

Porównywalim Edhaustowe kominy w 1098 kontra Termignioni i powim, że wcale nie były Edka gorsze, a w pewnych zakresach obrotów nawet lepsze, żeby jeszcze były takie same 'kiełbaski" 70 mm to Edhaust pobiłby Termi doszczętnie jak nic...Pozdr. J- 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Drogie Panie, pod koniec tego, lub na początku przyszłego sezonu będę musiał zmienić napęd w SS600. Gdzie i jakiego szukać? Czym się kierować? Czy to taki sam jak w M600? Pewno najlepiej DiD'a- co? Lecieć do MotoRexu, czy zapytać z Larssonie?

 

I jeszcze pytanie, czy czujnik temp oleju (taki zamiast korka) zdaje egzamin? Dobrze to mieć? Pytam, bo Klekotek bardzo mnie uczulił na rozgrzewanie Ducatów ;)

 

 

...

 

Znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item701190792_zesta...95_98r_did.html

 

Podejdzie?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Drogie Panie, pod koniec tego, lub na początku przyszłego sezonu będę musiał zmienić napęd w SS600. Gdzie i jakiego szukać? Czym się kierować? Czy to taki sam jak w M600? Pewno najlepiej DiD'a- co? Lecieć do MotoRexu, czy zapytać z Larssonie?

 

I jeszcze pytanie, czy czujnik temp oleju (taki zamiast korka) zdaje egzamin? Dobrze to mieć? Pytam, bo Klekotek bardzo mnie uczulił na rozgrzewanie Ducatów ;)

...

 

Znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item701190792_zesta...95_98r_did.html

 

Podejdzie?

 

Przepraszam Panowie, że wcinam się w szlachete szeregi, ale czytam czytam Wasz temat i zaraz coś Ci Boa polecę, łańcuch jak chcesz kupić uderz albo od razu bezpośrednio do importera:

 

http://www.motor-land.com.pl/

 

Albo do tych ludzi:

 

http://moto.allegro.pl/item709829542_kompl...cbr_954_rr.html

 

Mają najlepsze ceny na zestawy jakie spotkałem.

 

W Larssonie dla porównania ten sam łańcuch kosztuje 658 zeta a w motogratach 518.

 

PS. Kiedy się ku*wa pochwalisz na mieście swoim desmo!? :wink:

 

:flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boa, a po ku... Ci czujnik temp oliwy? A od czegoj masz lewą łapkę - no bo chyba nie od pozdrawiania :icon_mrgreen: :icon_razz: ...

Jeszcze raz: Lewa na tylny cylinder/głowicę( lepsza adrenalinka) i masz kontrolę pełną...

Pozdr. J- 748 S.

Edytowane przez jannikiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector, jeszcze troszkę, jeszcze chwilkę ;)

Dzięki za linę :flesje:

 

 

...

 

Boa, a po ku... Ci czujnik temp oliwy?

A przyjmijmy, że już go mam :bigrazz:

 

Więc przy jakiej temp startować?

 

:D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...