Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest dobry na 11 listopada przy włukniarzy tam gdzie teraz remontują....i drugi "moto-szlif" gdzies w miescie ale musze tego poszukać jeszcze bo nie pamiętam.

 

 

przy włókniarzy byłem, nie zrobią bo nie mają aż tak małej szczotki do honowania, zawiozłem do moto-szlifu na irysowej

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kiedy lecimy do Strykowa na trase:)

 

 

 

PS...........................jak wracaliśmy wczoraj z CZarnocina i jechaliśmy spod Selgrosu na Piotrkowską to na wysokości Geanta na Piłsudskiego leżał srebrny ścigacz....pełno glin i pogotowie itp ok 21.30-40.....koleś zapieredzielał i potrącił gościa 66 letniego na pasach...na miejscu zgon przechodnia a o motocykliscie nic nie wiadomo......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładniej było tak, że ten 66 letni facet wyskoczył na jezdnię bo biegł do autobusu, potrącił go pierwszy motocykl, a drugi jadący w bliskiej odległości przejechał po nim (po klatce piersiowej) prowadziny przez kobietę.

 

na dodatek potrącony został pies pod selgrosem, przebiegał przez jezdnię, gdy przejeżdżała grupa 5 motocykli, 2 przepuścił a pod 3 wbiegł. Na szczęscie dla kierowcy przy tej prędkości pies po prostu się odbił od koła. W firebladzie nie działa przedni hamulec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez bede o 19 i dzis zabiore "zone" :icon_mrgreen:

 

A czy ktos wie o wypadku motocyklisty ok 15 na rogu TRaktorowej i aleksandrowskiej ??

 

Chyba kaczeńcowa rojna? .... bo tyam stała straż i zbiegowisko było...miałem przeczucie że to cos z motocyklistą miało wspólnego ale nie podchodziłiem.....tylko że w sumie może to być coś innego bo ja byłem tam koło 21....cholera wczoraj jakiś pechowy dzień ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja bym się chętnie gdzies wybrał za miasto ale jest pare minusów:P

 

-jade ok 100 km\h (z dziewczyną)

-i jutro pracuje do 14 niestety

 

ale tak ogółem jestem za:)

 

nie wiem czy w Spale byliście w bunkrach niemieckich....bo jak nie to tam mozemy śmignąć...trzeba wziąć latarki i w droge:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest temat dotyczący borek, trzeba tam napisać ze jest się chetnym albo jak zabiera się osobę towarzyszącą do dpisuje się x2 i po kłopocie, wtedy ojro wpisuje na listę. A co do domków to już pewnie na miejscu się ustali, aczkolwiek myslę ze można się wbic większą ilością zeby było taniej. Przeciez na te 2 noce nie potrzeba wielkich luksusów. :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 25 wrzesnia ustalcie sklad domku. Do środka wchodzi na styk 5 osób (20 zł na głowę). Osoby wyslijcie do mnie na PW, a w temacie organizacyjnym (przyklejony) macie na liście osoby, które deklarowały przyjazd, a nie mają jeszcze składu na domek.

 

PS. A teraz moja sprawa. Znalazłby się ktoś, kto weźmie mnie na kipe w piątek? Oczywiście jakoś się odwdzięcze.

 

 

 

EDIT: Aha... Rof już nie Ojro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...