Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:P

Szkoda, że nie mogłem wpaść na pokazy :wink::(:wink: pewnie wiele straciłem...

 

Rekordziste od stoppala prosimy o film :lalag: miło bedzie pogratolować jeśli wszystko pójdzie ok :wink: w środe możemy się umowić na jazdy na tej mcsówie, a potem zobaczymy jak to sie powinno robić pod selgrosem ;

 

 

Z przyczyn technicznych niestety po raz kolejny nie wyszlo to tak jak planowalem... :crossy: Ale dalej bede probowal... :D

 

A jezeli chodzi o pokazy... To moja mina byla taka :crossy: Goscie poprostu wymiatali na maxa !! :crossy: Jak bede sklejal jakis nastepny filmik to wrzuce ich wyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero w poniedzialek bede mial klamke od hamulca... :/ Na razie niestety jestem, ze tak powiem uziemiony... :/ Bedziesz chcial wpasc w nastepny weekend na miejscowke ?? W koncu moze bysmy polatali jakas lepsza ekipa... Ja na razie kurde nawet nie moge gdzies dalej pojechac bo lampa z przodu rozjebana, brak kierunkow i innych takich elementow... :P Jakby mnie niebiescy zobaczyli to od razu byla by pogon za lisem... :D A uciekac za bardzo bym chyba nie dal rady bo z tylu to juz mam slicka... :crossy: Mysle, ze zbiorke na miejscowke zrobimy przy salonie Profi na Al.Wlokniarzy... Stamtad polecimy dalej :crossy: Teraz tylko pytanie kto chetny polatac ??

 

Edit: Kolejna produkcja zapowiada sie poprostu zajebiscie !! Mam juz druga kasetke nagrana prawie do konca... :crossy: Bedzie z czego wybierac ujecia... :lalag:

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze sie pisze na sobote ?? Naladuje wczesniej kamere i robimy mega filmik !! Mam juz zaje**ne dwie kasety roznymi wariacjami... Cos czuje, ze nowa produkcja bedzie trwala ladnych pare minut !! :P Ponawiam pytanie... KTO JESZCZE SIE PISZE NA SOBOTE ?? Im wiecej osob tym lepiej !! :D Mysle, ze miejscowka wam sie spodoba bo jest naprawde super... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobicie sie w sobote na 10 rano ?? Moj ojciec zajmuje sie filmowaniem roznego rodzaju uroczystosci i wlasnie w sobote jade mu pomoc w kreceniu slubu w jakims tam kosciele... Dlatego najlepiej jakbysmy sie ustawili na 10 :buttrock: :icon_mrgreen: Dacie rade ?? :buttrock: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem... Im wiecej osob tym lepiej !! My dopiero sie uczymy wiec nie spodziewac sie jakies rewelacji na patyku... Ja jak na razie nie umiem przejechac nawet 5 metrow na gumie... Ale za to moj kumplus na Drce juz potrafi przebijac biegi... :icon_mrgreen: Zapowiada sie zajebista bania !! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH ODPOWIADAM NA ODPOWIEDZ HONDA CBR 900RR FIRE BLADE Z 99R :icon_mrgreen: ZDJECIE NIE WIEM JAK WSTAWIC POZDRAWIAM I ZYCZE UDANYCH WYPADOW http://www.mainlinemotorcycles.nl/img/showroom/12_small.jpg

Edytowane przez jarek kawasaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...