Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już po ptokach:)

 

bylismy z Procem i kolegą na Vsstroomie:0

 

a propo przyjechałem Procu później na sam koniec i chłopaki z klasy open rzeczywiście nieźle śmigali ale niektórzy to tak jak mówiliśmy mistrzowie prostej bo były konkretne dwie gleby i to gdzie?? na rowie<lol2> czyli troszke techniki i tracą głowe:P

 

pozdro i dzięki za mobilizacje dzisiaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci ten kierunek moge naprawić :bigrazz:

Mam specjalizacje, stań przede mną i po sprawie :biggrin: :buttrock:

 

Teraz to zanim się wychyle poza siodło to pobiegne do najbliższego skrzyżowania i rozejrze sie czy sie nie zbliżasz :notworthy:

 

Rozmawiałem dzisiaj z gościem w Wa-wie... nt garażu i chce mi wynają część... tzn on bedzie trzymał tam swój sprzęt i ja swój... i mam ciągle stracha czy pewnego dnia nie zdazy się tak że otworze garażyk i mojej ukochanej (II) tam nie będzie... brać czy nie brać - oto jest pytanie (co sądzicie?) sprawa dotyczy najprawdopodobniej dopiero wiosny...

 

POZDR...

PS. Kamieniu nie stresuj się, bo ja już nie pamiętam jaka ty mi krzywde zrobiłeś.... (ale ona ci tego nie zapomni :notworthy: teraz ma znowu oko podbite, a zimą się gorzej goi :biggrin: jak ja z Nią teraz do miasta pojade?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto od groma... pod wydział przyjeżdżaja ze 4 na pierwszym semestrze :buttrock: a tak to co chwilke jakiś smiga po drodze :bigrazz: a ja tęsknie za swoim hehe

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1718636wejdz <- polecam lekture opisu pojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzulu jak tam Wawa ?? Duzo 2oo smiga ??

Chlopaki jestem zly ze mnie moglem przyjechac :bigrazz:

A jak sie wam udal zlocik, gdzie byliscie i czy frekwencja dopisala ??

Pozdr :buttrock:

 

Wypad się raczej udał aczkolwiek był zauważalny brak naczelnych „dziderów” na dwóch takich CBR 600. Było nas około 10 maszyn, wyprowadziliśmy Kamienia na spacer na autostradę bo się chłop domagał. Dowiedzieliśmy się też, że Zenek porusza się chińską podróbką Hondy – HONA – odkryliśmy, że sam nieudolnie dokleił sobie literę „D” która odpadła wczoraj w chwili kiedy Zenek dosiadał CBR600RR.

 

Pod Selgrosem było wyjątkowo dużo ludzi, ale tradycyjnie niczego nowego i ciekawego nie pokazali.

 

p.s Mijaliśmy się Kacper wczoraj na maratońskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...