Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już ostatecznie zamykam sezon dla kawy.

Olej już powinien być wymieniony parę kilometrów temu i trzeba się zabrać w końcu za zimowe prace...

 

Nie wiem jak będzie ze środą ale motocyklem na pewno nie wpadnę.

Chyba że MZ ale ona nie ma przeglądu świateł ładowania... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie później to nie wiem, ale aktualnie u mnie wieje jest szaro mokro ale i całkiem ciepło.

 

Kawa jest teoretycznie w pełnej gotowości bojowej i w sumie może się przejadę dzisiaj na plac bo nie zatankowana pod korek na zimę :)

 

na 70% będę podobnie jak Piotrek na GSXF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj zacząłem sezon na MZ :(

 

Było i palenie gumy i jazda na gumie :crossy:

 

Może jutro strzelę jakąś fote tego zimowego pogromcy.

 

siema Procu wysłałeś mi maila ale kumpel mi go skasował przez przypadek.Możesz wysłać jeszcze raz ewentualnie napisać o co chodziło.Pozdr. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Procu wysłałeś mi maila ale kumpel mi go skasował przez przypadek.Możesz wysłać jeszcze raz ewentualnie napisać o co chodziło.Pozdr. :crossy:

 

Ja Tobie maila wysłałem ? :bigrazz:

 

 

Przy okazji postu zapytam co ze spotkaniem bo z wiadomych przyczyn w środę się nie spotkamy na placu, więc może by tak przełożyć ten termin na inny dzień tygodnia?

 

Chyba też aktualne powiewy chłodu nie są zbyt sprzyjające do jazdy – u mnie w tej chwili +1 (słownie plus jeden) stopień C

 

Już o tym pisałem ale się powtórzę – może by tak jakąś miejscówkę wykołować no i też przydałoby się pomyśleć o jakiejś „małej” imprezce na zakończenie sezonu 2006.

 

Przy okazji że tak pisze już tą wiadomość to dziś MZ zastrajkowała – padł simmering od strony sprzęgła w wyniku czego silnik zaczął zasysać olej.

Efektem tego była niesamowita chmura siwego dymu niosące z wydechu.

Motocykl ledwo, bo ledwo, ale dowiózł mnie do domu.

 

Korzystając z okazji pisania postu bo pisanie postu jest niewątpliwą okazją przypomnę jeszcze raz o potrzebie kontynuacji naszych moto-spotkań w tym chłodnym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnę jeszcze raz o potrzebie kontynuacji naszych moto-spotkań w tym chłodnym okresie.

Popieram, choc jak sami widzicie z racji takiego a nie innego grafiku w środy raczej bywać nie mogę. Gdyby w inny dzień to już byłoby łatwiej.

przydałoby się pomyśleć o jakiejś „małej” imprezce na zakończenie sezonu 2006.

Dobrze godosz. Gdyby jeszcze było wiadomo że bedzie troszkę cieplej to może jakieś ognicho u mnie na działce bymy strzelili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że spotkania teraz to jakoś trzeba weekendowo robić.

 

A Zakończenie sezonu to już inna bajka...

Może coś wymyśle – tzn. już wymyśliłem ale muszę sprawdzić kilka ważnych rzeczy co by wszystko dobrze wydało :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z zakończeniem na weekend się nie wyrobimy, ale spotkanie pewnie tak :)

DOPISANE:

 

To już jest koniec.

Nie ma już nic

Jestem uwięziony

Motor już śpi

 

Ja pier... no i pierwszy śnieg już za nami

 

Czas zabrać się za zimowy serwis Kawy

 

Może do wiosny będzie wyglądała tak:

http://img215.imageshack.us/img215/6043/dsc01333agd8.jpg

 

A może zupełnie inaczej :)

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...