Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja też się ucze dopiero i sprzęta szkoda na gleby więc ostrożnie (w miare) w następna środe wpadnij na plac to się zgadamy co i jak :biggrin: w sumie jak masz czas to nawet jutro można sie zjechać jak sprzęt da rade :biggrin: jakby co to wal na GG bo szkoda forum zaśmiecać... POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn to sa akrobacje moje i moich ziomow... :biggrin: kiedys cwiczylem takie salta, ale prawie sobie zlamalem nos, wlaczyla mi sie bariera psychiczna i moja kariera parkourowca sie skonczyla... :biggrin:

 

Edit: No to jednego od was juz poznalem na zywo... Pozdro Dzulu :bigrazz:

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to tam na ogol latamy w weekendy, ale w tygodniu tez mozna sie zgadac... Tylko, ze o 20 juz na ogol robi sie ciemno, a niestety na miejscowce nie ma oswietlenia... :buttrock:

 

Edit: No to dzisiaj bijemy rekordy na przednim kole !! Stoppi przy 100km/h :) <jupi>

Edytowane przez CbR600f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIDZE ZE SOBIE SMIGACIE SZKODA ZE JA NIE MOGE DO WAS DOLACZY ALE JAK ZNAJDZIECIE TROCHE CZSU TO WPADNIJCIE DO MONACHIUM NA OCTOBERFEST BEDZIE TRWAL JESZCZE 2 TYGONIE TOMEK NAMOW CHLOPAKOW I WPADAJCIE DZISIAJ ZAKUPILEM NOWE MOTO MAM NADZIEJE ZE JAK WROCE TO SOBIE POSMIGAMY POZDROWIENIA JAREK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogłem wpaść na pokazy :D:(:crossy: pewnie wiele straciłem...

 

Jarek wyślij foto moto :crossy: i nie ochlaj sie tam za bardzo bo... moto gdzieś zgubisz i nie bede cię mógł wyprzedzać :wink:

 

Rekordziste od stoppala prosimy o film :P miło bedzie pogratolować jeśli wszystko pójdzie ok :crossy: w środe możemy się umowić na jazdy na tej mcsówie, a potem zobaczymy jak to sie powinno robić pod selgrosem :lalag:

 

PS.Witamy na forum Roberta co pali sprzęgła :wink:

 

POZDR 4 ALL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z pokazu

http://stunt.dobrebopolskie.com/

 

Film z pokazu

http://rapidshare.de/files/34190195/film.WMV.html

 

Ogólnie było fajnie mimo tego, że te monster trucki nie miały nic wspólnego z tym co pokazywali kiedyś na eurosporcie.

Mogło by być też więcej rzeczy z motocyklami bo popisy na RM250 nie pokazały jej możliwości – w ogóle cały czas wydawało mi się że to 125.

 

 

 

Jarek zapodaj foty albo przynajmniej napisz co kupiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...