Skocz do zawartości

Podstawy które musisz umieć ! Zbiór wiedzy.


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Woooooooooooooooooooooooooooooooooooooow

 

dobrze, ze wstawiles, bo przez 15 lat napewno nikt inny tego nie zrobil :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Luzik ważne że film się nie przedawnił a i nowemu użytkownikowi łatwiej będzie go znaleźć.

Niestety złe czasy niedługo już nadejdą. Za lat parę samochody i motocykle z silnikami spalinowymi przestaną być produkowane dzięki EU i wtedy ten film również się przedawni. ;)

Edytowane przez Radomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaa, to znaczy, ze jak przestana produkowac jednoslady z silnikami spalinowymi to Technika jazdy sie zmieni, ciekawe poglady tu glosisz :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre elementy na pewno...

Masz racje, zmiana biegow odpadnie, he, he

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich doświadczonych motocyklistów!!! Chłopaki doradźcie czy bmw f 650 cs to dobre moto dla początkującej nie wysokiej osóbki .Chodzi mi tylko o pierwsze moje moto czy ktoś z Was takowe moto posiadał lub opinie zna na jego temat .Ja dopiero zaczynam w trakcie kursu jestem ale muszę na czymś ćwiczyć czy ten motocykl się nadaje do tego ...ósemki i td... może coś doradzicie , będę wdzięczka za każdą wskazówkę😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest fajny itd ale jak gdzieś tam pisałaś - nie jesteś wysoka a co za tym idzie masz niewielkie szanse na jakiekolwiek podparcie bo na pewne to nawet nie masz szans

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler - scraver na prawdę ma nisko kanapę 😉

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra😔 że w innej kolejce stałam ...😕chyba pozostaje znaleźć jakiś komis motocyklowy i przymiarki porobić ja już nie liczę na to że całą stopą będę dotykała ziemi ale chociaż połową😄 ostatnio bodajże kawasaki er 5 przysiadłam i nawet było ok.też nisko ma siodełko.No nic trzeba będzie poszukać jak coś dla siebie znajdę odezwę się😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego sprzęta ale są jeszcze zestawy do obniżania zawieszenia w motocyklach 🙂 nie trać nadziei + te buty na jakiejś platformie i dasz radę 🤗 no i z doświadczenia wiem,że lepiej stać stabilnie 😂 w sensie cała stopą...jakaś koleina na drodze czy piasek i jak jesteś na postoju to jest problem...

Edytowane przez Agnes85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzasz, jazda motocyklem to nie żonglerka płonącymi nożami w trakcie spaceru na linie. są niższe motocykle, są - jak już doradzono - np. buty na wyższej podeszwie, w końcu można po prostu nauczyć się techniki jazdy bez korzystania z pełnego podparcia na obu stopach. fakt, to ostatnie jest trudniejsze - ale mam niewiele wyższą koleżankę latającą na xrv750, obecnie bodajże ktm adv 950, bynajmniej nie po czarnym, i daje radę

szukaj porad dot. motocykli dla niższych osób (na początek) i koniec tego mazgajstwa  😜

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...