Skocz do zawartości

Pomysł na weekend 1.07.06 oraz wyjazd Częstochowa 23.04.06


Januszm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku, biorąc pod uwagę wszystkie opinie, że wyjedziemy 1.07.2006 r. Proszę wszystkich chętnych o potwierdzenie do dwóch tygodni przed wyjazdem bym mógł zorganizować nocleg (chyba, że nie będziemy spać tylko cały czas jeździć :D ) i wspomnianą kiełbasę :P Miejsce spotkania na wyjazd to parking w Jankach przed Ikeą godz. 6:00.

Galar pogadaj z Markiem Harasimiukiem.

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby miały być 2 SV-ki na wycieczce? Pięknie  

 

No dokładnie moglibyśmy od razu sprawdzić które są mocniejsze: srebrne czy niebieskie :)

 

Znowu się zaczyna... :lol:

Ja w takim razie też się dopisuję (o ile to jeszcze możliwe) - traska niezbyt długa, w sam raz na rozgrzewkę na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też sie pisze na taki wyjazd!!!

 

PS. Również to będzie mój 1 sezon na motocyklu więc tacy jak madee i inni możemy pojechac sobie swoim tempem dobijemy do czołówki po 1-2h ale cali i zdrowi nie warto sie spieszyć przynajmniej nie jak ktoś wsiada na motocykl 1 raz!!! ( to moje zdanie)

 

PS2. Ja niestety nie mam SV ale to chyba nie ma znaczenia:D

 

Pozdrawiam tra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Również to będzie mój 1 sezon na motocyklu więc tacy jak madee i inni możemy pojechac sobie swoim tempem dobijemy do czołówki po 1-2h ale cali i zdrowi nie warto sie spieszyć przynajmniej nie jak ktoś wsiada na motocykl 1 raz!!! ( to moje zdanie)

 

He he tra mogę cię wtajemniczyć że z madee mamy zamiar sprawdzać które SV'ki są mocniejsze - srebrne czy niebieskie, więc może się okazać że to my poczekamy 1-2h na resztę grupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he tra mogę cię wtajemniczyć że z madee mamy zamiar sprawdzać które SV'ki są mocniejsze - srebrne czy niebieskie, więc może się okazać że to my poczekamy 1-2h na resztę grupy Wink

 

Pier..le nie jade :? nie będe się ganiał z oszołomami i przypominam że w Polsce obowiązują ograniczenia prędkosci :mrgreen:

 

 

:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujek Jako organizator mogę Cię zapewnić, że to nie będzie ganianina z oszołomami bo ja organizauję wycieczkę, a nie wyścig Canon Ball. Ja będę jechał tempem, które będzie dostosowane do możliwości motocykli oraz umiejętności wszystkich użytkowników, jak Galar pojedzie swoim zaprzęgiem to może będzie to wtedy tylko 80 max. A jak ktoś będzie chciał szybciej to zawsze może wyrwać do przodu i poczekać w umówionym miejscu na resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...