Skocz do zawartości

pewien policjant - nadgorliwy hipokryta


Pawel-SV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra moze to i lepiej ze nie zapamietalem

ale lapowka 3.90 ?

kto dał mniejsza ? :mrgreen:

heh no tu fakt jestes chyba najlepszy bo moje min to 10 zl :evil: ale naprawde skoncz z takimi pomyslami :roll:

 

[ Dopisane: 27-12-2005' date=' 16:27[/i'] ]

ale znam kolesia co sie wykpil jakimis klamrami do palet wmawiajac im ze to sa extra spinki... koles byl oczywisnie bardzo dobrym akwizytorem :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berety zdarzają się w każdym gronie - także wśród policjantów. Jednak, jak wynika z opisu Założyciela wątku, w rzeczonym przypadku nie mieliśmy do czynienia z jakimś szczególnym buractwem, chociażby z uwagi na fakt, że pan władza zwracał się do kierowcy per pan. :evil:

A to, że niektórzy (stróże prawa i nie tylko) lubią dowartościowywać się, pokazując, jaką to oni niby mają władzę, to normalka; niektórzy w ten sposób rozładowują stres nagromadzony w ciągu dnia.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHcę

Wstąpić

Do

Policji

 

 

Hrubieszów

Wschodnią

Dumą

Polski

 

 

CHowaj

Wino

Dawaj

Piwo

 

CH**owego

Wam

Dali

Poloneza

 

Najlepsze za co mi dowód zabrali to że motor nie ma chlapacza do samej ziemi :D <Suzuki TL 1000R>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra moze to i lepiej ze nie zapamietalem

ale lapowka 3.90 ?

kto dał mniejsza ? :mrgreen:

kumpla kiedys zatrzymali pijanego a on im mowi ze ma tylko 36 zl a oni ze za takie cos to sie duzo wiecej placi a i tak go puscili, dodam ze jak wyszedl z samochodu to ledwo sie na nogach trzymal :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze jak wyszedl z samochodu to ledwo sie na nogach trzymal
BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :notworthy: ;) ;) :P :) :P :D :D :D ;) :P :P

ach ty to masz super kumpla no pozazdrościć normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele lat temu, na dwupasmowym odcinku siodemki od warszawy do plonska przed kazdym skrzyzowaniem bylo ograniczenie do 70. odebralem kolege z okecia i wracalismy do olsztyna. dlugo sie nie widzielismy, wiec gadalismy jak najeci. oczywiscie, miedzy skrzyzowaniami lecialem 110-120 (i na skrzyzowaniach tez :-) ). radiowoz stal zaparkowany na poboczu, za skrzyzowaniem, kolo przystanku PKS, widoczny z odleglosci 300-400m. ale ja (zagadany z kolega) zauwazylem go dopiero kiedy policjant powoli otworzyl drzwi, wytoczyl sie z radiowozu i machnal mi lizakiem. zmierzyli mi predkosc na ograniczeniu do 70. policjant pokazal mi 120 na suszarce i rozporzadzenie MT z taryfikatorem. zaczelo sie od 500 PLN i 20 pkt. slabo mi sie zrobilo. pal szesc te forse, ale 20 pkt to bylo prawie oczko. zaczelismy rozmawiac. jak zaczeli do mnie mowic "panie krzysiu" to wiedzialem, ze sie dogadamy. wzieli 100 PLN i jeszcze ostrzegli mnie przed drugim patrolen na obwodnicy plonska. wiec nie zawsze jest zle, tylko trzeba z nimi spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczeli do mnie mowic "panie krzysiu" to wiedzialem' date=' ze sie dogadamy.[/quote']

 

To chyba jakis nie formalny znak policji ze mozemy sie dogadac. Jak wezwali mnie na komende chyba z rok temu, po zrobieniu zdjecia w samochodzie to musialem facetowi plyte pomoc przegrac (bo byla oryginalna i sie program burzyl ze piractow) i komputer troszke ponaprawiac bo strasznie mu wolno chodzil. A wszystko to przez to ze na pytanie co studiuje odpowiedzialem ze informatyke :buttrock: I wsumie policzyl mnie 100zl anie 350!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...