Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

michal_dh miałeś racje co prawda kupiłem już NGK ale i tak kręci już ponad 11tys i zupełnie innaczej jeździ :notworthy::D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal_dh miałeś racje co prawda kupiłem już NGK ale i tak kręci już ponad 11tys i zupełnie innaczej jeździ :D:D

 

A jak ci pisze na świecy??? Made in France czy Made in Japan?? Jeśli Made in France to woź ze sobą drugą świece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ci pisze na świecy??? Made in France czy Made in Japan?? Jeśli Made in France to woź ze sobą drugą świece...

 

pisze made in japan :icon_biggrin: dziś z 20 km zrobiłem i zero problemów :lapad:

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieść można kostką dystansową a utwardzić gęstszym olejem lub twardszą sprężyną.

Tyle, że na pewno nie dostaniesz tuningowej sprężyn do takiego sprzęta a w ogóle to amor tylni chyba jest nierozbieralny i nieregenerowalny. Może przypasuje z innego moto???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sprubować skręcić go na sprężynie jeśli jest możliwość. Wtedy zyskasz na wyskoości i odrobine na twardości, ale moto stanie się mniej stabilne. Gdzies było o tym :icon_rolleyes:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki, dzięki :)

Ale nadal nie wiem gdzie kupie samą dźwigienkę ssania do mojej MTX 50 :/ Kurde chcę Hondę sprzedać a trochę mi głupio jak muszę przed kimś kopać ją z 2 minuty:/ Jak kiedyś była sprawna ta dźwigienka to Honda mogła stać na dworze i na mrozie 20 stopni, podszedłem, wyciągnełem dźwigienkę, raz kopnełem i już warczała :P , a teraz jest inaczej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...