Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

Pisłem niedawo o tym gażniku z junaka ,juz nieważne kupiłem na allegro orginalny do MTXa 80 i teraz pytanie ,mieszanke robie sam nie mam dozownika ,co zrobić z tymi wlotami w krućcu i gażniku które podają olej ?? Coś mi niechciał dzisiaj palić ,jest jeszcze pytanie o moduł zapłony ,niema orginalnego od hondy ,ale jakiś za któy dałem 200 zł ,iskra jest fajna ,może mieć to jakiś wpływ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisłem niedawo o tym gażniku z junaka ,juz nieważne kupiłem na allegro orginalny do MTXa 80 i teraz pytanie ,mieszanke robie sam nie mam dozownika ,co zrobić z tymi wlotami w krućcu i gażniku które podają olej ??

 

Zatkać tak, żeby nie ciągnął "dzikiego powietrza".

 

 

Coś mi niechciał dzisiaj palić ,jest jeszcze pytanie o moduł zapłony ,niema orginalnego od hondy ,ale jakiś za któy dałem 200 zł ,iskra jest fajna ,może mieć to jakiś wpływ ??

 

Może. Tutaj ułamek sekund decyduje o pracy całego silnika. Albo dajesz oryginał albo dobrze dobrany zamiennik.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może, gdzie można dostać nowe sprężyny do przedniej zawiechy??? Oczywiście nie mówię o serwisie Hondy bo na to mnie nie stać. (albo mnie stać, ale sie nie opłaca). Muszę utwardzić przód bo już nie wyrabia pod moim 105-cio kilowym zadkiem. Chciałem polecieć po konkrecie czyli wymienić sprężyny, zmienić olej na gęstszy i wymienić uszczelniacze na nowe.

Pozdro.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam honde mtx 80 hd 06 i mam kilka pytań

1.do czego służa przełaczniki z lewej strony kierownicy (1 to kierunkowskazy a 2 pozostałe??)

2.rama jest stalowa czy alu ??

3.jak sie prawidłowo ten motor szykuje do boju ?? odpalam na ssaniu chwile czekam (ile po czym poznać kiedy wyłaczyć ssanie?)potem wyłaczam i czekam chwilke na wolnych czy już moge jechać ??

4.światła w tym moto powinny świecic na zgaszonym silniku ??czy tylko na odpalonym ?? kierunkowskazy chodzą po przekręceniu stacyjki ale światła nie :P

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.jak sie prawidłowo ten motor szykuje do boju ?? odpalam na ssaniu chwile czekam (ile po czym poznać kiedy wyłaczyć ssanie?)potem wyłaczam i czekam chwilke na wolnych czy już moge jechać ??

 

Mam mtx50 i ssanie wyłącza się po jakimś czasie samo :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam honde mtx 80 hd 06 i mam kilka pytań

1.do czego służa przełaczniki z lewej strony kierownicy (1 to kierunkowskazy a 2 pozostałe??)

2.rama jest stalowa czy alu ??

3.jak sie prawidłowo ten motor szykuje do boju ?? odpalam na ssaniu chwile czekam (ile po czym poznać kiedy wyłaczyć ssanie?)potem wyłaczam i czekam chwilke na wolnych czy już moge jechać ??

4.światła w tym moto powinny świecic na zgaszonym silniku ??czy tylko na odpalonym ?? kierunkowskazy chodzą po przekręceniu stacyjki ale światła nie :biggrin:

 

1. kierunkowskazy, klaskon, swiatła (on-off ) i światła (krótkie-długie)

2. stalowa

3. palisz na ssaniu, czekasz ok 2min. i jedziesz (małe przegazówki przez te 2min. mile widziane) :)

4. hmm u kumpla śiwtła świecą i na zgaszonym (je nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem z mtx 80 hd 06

 

dochodzi mi do 5 tys obrotów tylko.........gaz trzymam do oporu a ona tak przerywa i obrotomierz skacze 5-6 tys i nie chce iśc dalej.........cz\asem sie zdarzy że wykręci 9 ale to rzadko

 

w czasie jazdy też przerywa .......

 

filtr powietrza nowy gaźnik czysty .........

 

jedyne co mi przychodzi na myśl to świeca.......bo u mnie jest iskra f65 a podobno powinna być jakaś NGK.. z tym że świeca wygląda ok ma kolor kawy z mlekiem izolator idealny iskra na niej jest ..

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...