Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

czesć chłopaki mam problem kupiłem tłok pistona i to jest gówno jakich mało... ale mniejsza z tym...

mam pytanko nie wiecie gdzie mozna dostać tłok do mtx-a r2 nominalny vertexa?? badz innej renomowanej firmy:D z góry dzieki za odp:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam na oku honde mtx 200 z 1984 roku , jest ona do licytacji jak narazie jest 1500 a do aukcji zostalo 7dni, chcialbym sie was zapytan ile taka 200 pali, jaka ma moc, i czy czesci sa dostepne, jak patrzalem to nie zabardzo , jaki ma typ silnika i w jakich innych modelach hondy sa takie silniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na oku honde mtx 200 z 1984 roku , jest ona do licytacji jak narazie jest 1500 a do aukcji zostalo 7dni, chcialbym sie was zapytan ile taka 200 pali, jaka ma moc, i czy czesci sa dostepne, jak patrzalem to nie zabardzo , jaki ma typ silnika i w jakich innych modelach hondy sa takie silniki

 

 

Patrząc na twój wiek wątpie że sobie z nią poradzisz. Pewnie to by był twój pierwszy motór tego typu , jak nie w ogóle pierwszy w życiu. Szczerze radze ci rozejżeć się nad jakąś 80 max 125ccm. Mtx 80 czy np. dt 80 na pewno ci wystarczy, a na początku może nawet sponiewiera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 ccm t stanowczo za dużo na pierwsze moto w 2t. Najpierw się naucz jeździć nawet na jakiejś padace 80 ccm. Jak zauważysz, że moto za Tobą nie nadąża to zajebiście. wtedy szukaj mocniejszego sprzęta. Ja przy wadze 105 kilo i wzroście 192 cm miałem problemy z 125 ccm i mocy 24 KM. (MTX 125). Nawet takie moto potrafi zaskoczyć mocą jeśli jest tym pierwszym.

A pełne odblokowanie detki to naprawdę jest sztuka...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...