Skocz do zawartości

jaki zestaw opon do sporta ??


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

....międzyświąteczne odświerzanie tematu...

ostatnio czytałem ŚM na styczeń 2006 i jest tam test CBR600RR ... hmm test jak test , tyle że Dziawerowi w Chorwacji na torze zdarzały się jakies dziwne uślizgi i troche narzekał na kapcie.... zgadnijcie w jaki komplet opon erera była obuta..... :-x ...czy to zbieg okoliczności czy potwierdzenie moich przypuszczeń...

może ktoś ma ochote na dalsze przemyślenia na temat opon do sporta :rolleyes:

 

Witam, coś nie do konca rozmiem gościa z testu - w treści pisze że michał odmeldował mu się przy przegięciu z odkręcaniem na wyjściu z zakrętu (na chwilę ale wrócił i złapał przyczepność) a potem ze kaćpie należy wywalić do kosza. Albo niekonsekwencja, albo czegoś nie wiemy. W każdym razie pisał wyraźnie, że te michały nie pasowały mu na torze... (Pilot Sport ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Albo niekonsekwencja, albo czegoś nie wiemy. W każdym razie pisał wyraźnie, że te michały nie pasowały mu na torze... (Pilot Sport ) :)

To ,ze pilot sporty uslizgują w zakretach to żadna nowosc bo kute to było na forum juz dawno.Dla mnie Pilot sport to syf,lepiej troszke mniej żywotne ale pewne Pilot Power jezeli juz na Michałach chcecie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może to nie da odpowiedzi na pytanie akie kapcie do czego, ale da pojęcie o okazjach cenowych i negocjacjach na naszym rynku. W każdym razie proponuję sprawdzać tą stronkę :) Opony

Pozdrawiam

 

A tak na marginesie czy ma ktoś doświadczenia z CONTIROADATTACK lub CONTISPORTATTACK Byłbym wdzięczny za info - dodam że myślę o założeniu do R6 do jazdy na codzień, bez toru.

Edytowane przez R6surfer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie da odpowiedzi na pytanie akie kapcie do czego, ale da pojęcie o okazjach cenowych i negocjacjach na naszym rynku. W każdym razie proponuję sprawdzać tą stronkę :) Opony

Pozdrawiam

 

A tak na marginesie czy ma ktoś doświadczenia z CONTIROADATTACK lub CONTISPORTATTACK Byłbym wdzięczny za info - dodam że myślę o założeniu do R6 do jazdy na codzień, bez toru.

jak mozna stamtad zamowic kapcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co powiecie o oponach Michelin MACADAM ? nie są najtansze na tej stronie z oponkami wiec sądze ze nie są tez najgorsze ?

Macadamy beda dobre do tego roweru, co masz w avatarze :bigrazz: Do czegos mocniejszego nadaja sie, jak lubisz jezdzic uslizgami :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo musze wymienic sobie oponki w FZ6, co polecacie do tegoz sprzeta?? Dzieki za odp

 

Mezeler sportec -M1 ;)

Michelin pilot power

jakies BT10 też dają rade

conti sport attack

 

o dunlopach za wiele nie wiem...

 

zależy czego oczekujesz od opony ... jak maximum przyczepności to tak jak pisze wyżej a jak maximum trwałości to już raczej trzeba bardziej turystyczne gumy szukać...

Edytowane przez lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdzil ktos na DUNLOP D209 Sportmax??? Jak wrazenia? Bo musze wymienic sobie oponki w FZ6, co polecacie do tegoz sprzeta?? Dzieki za odp

 

W FZS jak nie jeździsz bardzo sportowo, to dobrym rozwiązaniem będą np. conti road attack - dobrze trzymają na suchym i mokrym i 10 000 wytrzymają. Albo Pilot Roady. Na bardziej sportowe moze decydować się, jak chcesz naprawdę pałować. Inaczej szkoda kupować gumy, której nie wykorzystasz a i tak po 6000 się skończy - tylko będzie śmieszni kwadratowo wyglądać ;)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam kilka dni temu opone sport demon pirelli. na przod 120/70 R17. Czy ktos moze zna ta oponke i jakie sa wasze opinie? Jestem osoba poczatkujaca i nie potrzebuje opony na tor. Jednak chcialabym,zeby miala dobra przyczepnosc, i jakos tam w miare sprawowala sie w deszczowych warunkach. Zaznaczam ,ze przy wyborze raczej sugerowalam sie marka i cena(315zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirellii ma w swojej kolekcji sporo dobrych oponek ale czy akurat ta jest taka.... osobiście nie słyszałem żeby ktoś narzekał na jakiekolwiek pirelli więc powinny być ok... niech się wypowiedzą użytkownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze troche pozno ale z tego co slysze to d 209 jest dobra opona.podobno trzyma jak glupia a nagrzewa sie w momenci. nie przebrnolem przez caly temat ale jak juz bylo o nich top sorka. ja natomiast mam teraz MZ1 i jestem bardzo zadowolony. klei sie extra do samego konca no tylko ze znika w oczach.ale cos za cos.

 

Ktos pytal o macadamy. jak dla mnie to niezly shit. mialem to gowno i nadaje sie jako podklad na sobótke. natomiast pilot road jest extra a nie wiele drozszy.

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Pirelli to właśnie miałem okazję sprawdzić Diablo Corsy na torze w Poznaniu i muszę przyznać ze po 2 kółkach rozgrzewki trzymały się na tyle dobrze że nieseryjne wyższe podnóżki dostały po zębach. Kapcie zdecydowanie godne polecenia , ale szybko idą (prawa strona tyłu wytrzymała 1,5 h jazdy po torze i umarła:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odświeżę sobie temat, a co! :biggrin:

 

Pytanie głównie do użytkowników Pirelli Diablo (nie Corsa, zwykłe) - jak z trwałością? Że Sql zrobił na nich w dziewiątce 15 kkm to już wiem, ale może ktoś jeszcze się wypowie? Jak przy tej trwałości wypada przyczepność? Da robić poniżej dwóch minut na torze? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...