Skocz do zawartości

kurs - ostatnia jazda


shuy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę 29 paźdź miasłem ostatnią jazdę. Spotkało mnie niesamowite upokorzenie.

Pyrkam sobie zielony ze strachu - jak to początkujący na mieście - instruktor za mną w samochodzie z kursantką na B. Oczywiście władowaliśmy się w korek (jakieś 5 kilometrów dalej musiał być jakiś cmentarz). Postaliśmy 10-15 minut i odwaga zaczęła mi wracać. Dotarło do mnie ile tu miejsca, jak wiele możliwości daje jednoślad. Gdyby nie ten instruktor już dawno bym przejechał itd itd. W pewnym momencie z prawej strony ryk silnika, coś mnie trąciło w stopę, odwracam się i widzę... Volwo F12 z przyczepą wyprzedza prawym poboczem trąc oponą o mój but.

Przez 5 minut myślałem tylko: "Jezu **** Chryste, o ****, o ja ****, co to **** było"? Jakby tak przejechał 2 cm dalej to bym miał płetwę jak wieloryb!"

Potem refleksja kto tu kogo powinien omijać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na egaminie wymagają trzymania sie jak najbliżej prawej strony czyli tej gdzie są studzienki, krawęzniki, liście, cały syf , kałuże itd :roll: ale najczesciej egzaminatorzy maja takie pojęcie o jezdzie na motocylku, jak ja o balecie :-D mi zabronili uzywac przedniego hamulca bo "można wylecieć przez kierownice" :-D

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze trzeba mu bylo urwac lusterko  8O

To trzeba mieć długą reke :)

 

Co do instruktora, to jest palantem. Kursant walczy samodzielnie na jednośladzie, a ten idiota siedzi w aucie prowadzonym przez kursantkę... Żenada. Ciekawe co zrobi gdy któryś z kursantów odwali numer, nawet niechcący, przeca kursanty robią różne dziwne rzeczy niecelowo :-D

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do instruktora => temat postu.

To moja ostatnia jazda. Facet wie, że jeżdżę już 15 lat i jakoś sobie radzę.

Kursantka w samochodzie nie ma za wiele do gadania bez hamulca i sprzęgła.

 

Do tej pory jednak ciągle nie mogę przestać myśleć, że tir przejechał mi po nodze. Totalny odlot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zrobi gdy któryś z kursantów odwali numer, nawet niechcący, przeca kursanty robią różne dziwne rzeczy niecelowo :-D

 

Hehe. Przypomina mi się moja pierwsza jazda po mieście i Tomek Kulik stający nade mną na motocyklu, żeby złapać klamkę hamulca - według mojej oceny dałbym radę, według jego - niekoniecznie. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hehe. Przypomina mi się moja pierwsza jazda po mieście i Tomek Kulik stający nade mną na motocyklu' date=' żeby złapać klamkę hamulca - według mojej oceny dałbym radę, według jego - niekoniecznie. :-D[/quote']

 

no to pięknie... jestem przerazona co to bedzie się ze mną działo 8O Byle przezyc piątek i pierwszą jazdę z rzeczonym tu TK :roll:

 

Pozdrowienia

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no to pięknie... jestem przerazona co to bedzie się ze mną działo 8O Byle przezyc piątek i pierwszą jazdę z rzeczonym tu TK :roll:

 

 

Dopiszę się tym wątku, bo w sumie w tym temacie ;)

 

Jakąś godzinę temu wróciłam z pierwszej lekcji z Tomkiem, po kilkunastu wcześniej 'zrobionych' u instruktora z jednej z większych warszawskich szkół. I powiem Wam, że... tych poziomów nie można nawet porównac, bo sie nie da. Do dnia dzisiejszego jezdzilam sobie spokojnie na placyku na jedynce (dwojke wrzucilam kilka razy odstawiajac moto na nocleg, nie lada przezycie to było :twisted: ), krecac normalne osemki, slalomy i ruszajac pod pseudo-gorke. Nawet mi się to jakoś udawało ostatnio :P

Po lekturze postów na forum (zwłaszcza pamiętnika LadyShadow) zapragnęłam czegoś więcej i uznałam, że trzeba nauczyc się jeździc, a tego na pewno nie jest w stanie zaoferowac mi moj dotychczasowy instruktor. W ten oto sposób wyladowalam dzisiaj na bemowie, na lekcji u Tomka K. Ku mojemu zdziwieniu okazalo sie, ze instruktor moze 'zajmowac' sie kursantem a nie puszczac go samopoas, ze lekcja wcale nie musi byc nudna, ze motocykl nie gryzie, a gaz tym bardziej nie ;) :P

 

Nie wiem czy uda mi sie nauczyc dobrze jeździc czy nie (chcialabym bardzo ;) ), nie mi to oceniac (Tomek do tablicy :twisted: ), ale niniejszym dolaczam do tych piejacych z zachwytu (ciekawe, bo myslalam Tomku żeś mocno przereklamowany :P a tymczasem wracałam do domu z uśmiechem na paszczy ;) ciekawe co sobie myślały ludki w sąsiednich autach widząc moją 'wniebowziętą' minę :rolleyes2: )

 

Dzięki :) i do zobaczenia w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jest porąbany. Cała Polska ćwiczy w jeden sposób, a taki Kulik psuje standardy stosując jakieś fanaberie. :)

 

Mój instruktor przynajmniej sam umiał jeździć, a mnie tych cyrków egzaminacyjnych wyuczył. Z wyjatkiem jazdy po mieście, bo nie dopasowało sie do kursantów "B". Ale - poniewaz przyjechałem na lekcje własnym GSem to uznał, że na miescie sobie poradzę. Nie robił też wstretów jak - naczytawszy sie pamietników Lady Shadow - kreciłem te ósemki jedna ręka, na stojaco i jak tam jeszcze było.

Natomiast przed egzaminem wziąłem 2 dodatkowe godziny na GNce, w innej gliwickiej szkole i tam, jak facet zobaczył, że jadę ósemkę jedną ręką to mało nóg nie połamał, tak zap***lał z kanciapy przez placyk z hasłem - CO TO ZA KASKADERKA!!!! OBIE RECE NA KIEROWNICY!!!!!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...