Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

ok :icon_biggrin:

 

I WILL BE

 

 

DLA ZAINTERESOWANYCH ZJAZDEM :

 

Pole namiotowe znajduje sie przy jeziorze są normalne ubikacje, natrysk i sklep gdzie można zrobić zaopatrzenie. Kazdy płaci za siebie u pani gospodarz za namiot wychodzi 5zł +5 zł od osoby. Podam jeszcze nr telefomu do p. Emili 501099955. Dobrze było by sie zapowiedzieć, żeby przygotowała sie odpowiednio na nasz przyjazd (całej grupy):wink: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa, wtedy jest woodstock :wink:. Trwa do 29, powiedzcie, jak przyjade ewentualnie 30 to bedzie jeszcze ktoś? :]

 

Witam! My zostajemy do wieczorka, także na nas możesz liczyć ( warunek , ładna pogoda ). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! My zostajemy do wieczorka, także na nas możesz liczyć ( warunek , ładna pogoda ). Pozdrawiam.

dokładnie :wink: stawiam ten sam warunek, pogodowy.

 

trzebaby jakiś dodatkowy kufer zabrać, na tamtejszy miód pitny :icon_mrgreen: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :icon_razz: stawiam ten sam warunek, pogodowy.

 

trzebaby jakiś dodatkowy kufer zabrać, na tamtejszy miód pitny :) :icon_razz:

 

Witam! Oj! Będzie się działo. Ciekawe, czy Templariusze przygotowani są od tej strony na nasze przyjęcie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym temacie zacząłem pisać o spalaniu V-Powera i takie tam. Tutaj dokończę.

U mnie Fazer spała średnio 5,2-5,5 w porywach do 6 litrów. Tankuję zawsze na Shellu zwykłą 95.

Ostatnio zalałem do pełna V-Powerem 95. Parę razy jak podjeżdżałem puszką czy motocyklem gość przy dystrybutorze pytał się czy nie chcę tego paliwa bo twierdził, że spalanie spadnie o ok pół litra. Osobiście nie chce mi się wierzyć, żeby aż tyle się obniżyło. Silnik w końcu swoje spalić musi. Zobaczymy jak to będzie. Jutro znów tankuję także będę wiedział ile wciągnął tego niby lepszego paliwa.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,2 - 5,5 l/100km to bardzo ładny wynik. powiedz jakie średnie prędkości masz i czy śmigasz przede wszystkim w mieście?

 

ja nie mogę zejść poniżej 6l/100km. robię na ogół traski do pracy z prędkością w zakresie 140-160 kmh. acha minimum wyciągnąłem w dordze na rybola z czoprami - 5l/100 km :icon_rolleyes:

 

co do zlotu ja niestety nie dam rady, mam teraz trochę wydatków i nie dam rady z kasą na taki wypad :icon_mrgreen:

Edytowane przez Ario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! My zostajemy do wieczorka, także na nas możesz liczyć ( warunek , ładna pogoda ). Pozdrawiam.

nocleg zarezerwowany :) jest pokój 4-os. 'nad garażem'. co prawda "nasz" domek do soboty będzie zajęty, ale może cos się zmieni.

 

wyjadę ze Sz-na w piatek popołudniu, z planem biesiadowania do poniedzialkowego poranka. W sobotę dojedzie Mamut z Poznania i prawdopodobnie Wojtek ze Sz-na.

 

jak Wasze plany przyjazdowe na nasz minizlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5,2 - 5,5 l/100km to bardzo ładny wynik. powiedz jakie średnie prędkości masz i czy śmigasz przede wszystkim w mieście?

Ostatnio miałem właśnie 5,2, a śmigałem głównie w trasie, prędkości w większości ok 110-140, czasem do 160kmh. Poniżej 5 litrów pewnie się nie zejdzie. Chyba, że nie będzie się przekraczać 100kmh, a to raczej nie jazda :)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nocleg zarezerwowany :) jest pokój 4-os. 'nad garażem'. co prawda "nasz" domek do soboty będzie zajęty, ale może cos się zmieni.

 

jak Wasze plany przyjazdowe na nasz minizlot?

 

Tak, my tez bedziemy napewno, ale dopiero w sobote rano, bo pracujemy ( chyba, zeby........., cuda sie zdazaja ;) ). Dojedzie tez kolega ''Yamaha''z Warszawy zachodniej to Go przejmijcie po drodze :)

 

 

 

Co do spalania- koledze padl motocykl i musielismy jechac 100-110 km/godz. i moj Fazerek spalil 3,7l. (mam swiadkow). Przy predkosci 120-140 czasem do 170 nie przekroczyl 5 l. :wink: ( mowie oczywiscie o FZ6s) bo co innego napewno ''tysiaczka'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 5 litrów pewnie się nie zejdzie. Chyba, że nie będzie się przekraczać 100kmh, a to raczej nie jazda :)

 

4,8 l/100 km - sprawdzone na dystansie 1200 km ;)

 

Prędkość podróżna w przedziale 90-110 z pasażerką :wink:

 

Mam nadzieję, że nie mam za ubogiej mieszanki i nie wypali mi zaworów lub cos w tym stylu :D

 

 

 

6 litrów jeszcze nie udało mi sie przekroczyć. Jeżdżę codziennie do pracy i spalanie oscyluje w granicach 5,2-5,5 l/100km.

 

Musze jednak zaznaczyć, że na początku osiągałem wyniki gorsze jeżeli chodzi o spalanie. Może to kwestia wjeżdzenia się w sprzet, lub tez kwestia obecnie panujących temperatur :)

Edytowane przez Wicher

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...