Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

z tą szybą nie pomoge , bo nie wiem . Mysle ze org. jest spoko do 150 lajt!! I jak duzo latacie fazerkami pochwalcie sie ile km juz w tym sezonie :)

 

Jak narazie nieco ponad 4 tys.km. Moja praca nie pozwala mi czeste wyjazdy, ale smigam na moto codziennie :)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 000 od stycznia, ale w Anglii śmiga się cały rok

 

 

 

Uuu, to tylko ozazdrościć :)

 

 

 

Tak z innej beczki :)

 

 

 

Juz kiedyś poruszałem temat pługu pod silnik i błotnika nad tylne koło :D

 

Czy ktoś coś wie o produktach firmy PLASTBIKE, a może ktoś ma zamontowane jakieś gadżety od nich ??

 

Ceny mają korzystne, ale nie wiem jak to wygląda jakościowo.

 

 

 

http://www.plastbike.pl/oferta.htm

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie

 

Macie może prtoblem z shimmy?? W-max czy masz u siebie tendencje do shimy jak jedziesz stosunkowo wolno, ok 50-80?? Miałem to już wcześniej, ale po zmianie opon przeszło. I nie wiem teraz czy to zuzyta przednia czy coś z zawiasami. Powiem że telepie kiera strasznie, ale wystarczy ręke polozyc i przestaje.

 

Czy ktoś miał takie akcje ze swoimi moto? "pyt skierowane do jeżdzących Fazerem przez co najmniej 1 komplet opon" :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak duzo latacie fazerkami pochwalcie sie ile km juz w tym sezonie :)

U mnie niewiele przelatane. Jakies 2,5 tys. Wstyd sie przyznać, ale najczęściej jeśli wracam wykończony z pracy to nie mam zbytnio ochoty na jazdę. Od środy mam 3 tygodnie urlopu. Wyjazd do Karpacza + trochę Czech powinien znacznie przebieg w tym roku podnieść :):) Jak coś kasy będzie w sierpniu to pomyślę nad Brnem.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może prtoblem z shimmy?? W-max czy masz u siebie tendencje do shimy jak jedziesz stosunkowo wolno, ok 50-80?? Miałem to już wcześniej, ale po zmianie opon przeszło. I nie wiem teraz czy to zuzyta przednia czy coś z zawiasami. Powiem że telepie kiera strasznie, ale wystarczy ręke polozyc i przestaje.

 

Czy ktoś miał takie akcje ze swoimi moto? "pyt skierowane do jeżdzących Fazerem przez co najmniej 1 komplet opon"

 

Prawdopodobnie to nic poważnego i tylko zużyta/ zząbkowana przednia opona. Przyjrzyj się jej dokładnie, jeśli widac lub czyć pod palcami różnicę w poziomach pomiędzy częściami biżnika, to napewno to!

 

Jeśli zmiemiacie opony to polecam Mezelera Z6 - rewelka i całkiem długo wytrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiszechnie występujący problem z z kućcami w fazerach chyba dotyka powoli mnie

zaczynają pekac.

Macie już jakies doświadczenia jeśli chodzi o ich wymiane ?

A moze znacie miejsca gdzie mozna tanio to kupic ?

 

ja mam takie doświadczenie.

 

najtańsze w Louise za 99,95 eur (na ebay.de są za 89,95 nawet, ale koszty wysyłki i przelewu musisz doliczyć), kupisz przez np. alin-moto, klasę i inne firmy przywożące z Louisa po cenach katalogowych.

 

wymiana - do zrobienia samemu, całkowity czas 2-2,5h z piwkiem w ręcę ;)

 

w razie pytań pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie doświadczenie.

 

najtańsze w Louise za 99,95 eur (na ebay.de są za 89,95 nawet, ale koszty wysyłki i przelewu musisz doliczyć), kupisz przez np. alin-moto, klasę i inne firmy przywożące z Louisa po cenach katalogowych.

 

wymiana - do zrobienia samemu, całkowity czas 2-2,5h z piwkiem w ręcę ;)

 

w razie pytań pisz

 

 

 

Dzieki za informacje.

Jeszcze sądze ze ten sezon objade- i na jesien bede zmienial chyba ze szybciej zaczną klękać.

No ale 400zł za 4 gumki to nie jest zbyt tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile +- wytrzymuje metzeler?? Moje dunlopy d207 to na 20tyś 3gumy juz poszly z tyłu (3cia sie wlasnie konczy) i 2 z przodu prawie!

PZDR

 

Onośnie oponek to mój Mazeler na tył ma już nawinięte ponad 6 000 km i na oko to w połowie zużyty, więc chyba nieźle. No ale śmigam głównie po mieście (więc nie rozgrzewa się tak jak na autostradach) i staram się wykożystywać całą szerokość gumy, a nie tylko środek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...