Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chwilowo mam kawałek sezonu z głowy bo prawko zgubiłem :wink::P Wyjazd był praktycznie zaplanowany i wyszło wielkie G także Fazer sobie odpocznie pare tygodni. Trochę kasy się może uda zaoszczędzić to na Brno będzie jak znalazł :biggrin: Co do zlotu Fazerów mogę dojechać wszędzie :icon_mrgreen: Jak już do czegoś dojdzie to kobitki bierzecie czy jedziecie samemu?

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek LOL!!!!!!!!

 

zgibiłeś prawko idziesz zgłaszasz zę skaradzione wydają Ci kwitek że ma kat A, B i jeździsz dalej chyba że celowo zgubiłeś zeby odpocząc od motocykla ale tego pojąc nie mogę. Ja zdałem 20 czerwca prawko i śmigam już bez bo przyszło mi czekać na wydanie do 30 lipca więc mam ich głeboko w dupie! Jeźdze zatrzymaja powiem że zapomniałem a wbazie juz będzie widniało że mam ka A i B i gra muzyka!!

Jak bierzemy kobitki to trzeba coś lepszego znaleśc jak nie to w kufer namiot slipy i jazda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek LOL!!!!!!!!

 

zgibiłeś prawko idziesz zgłaszasz zę skaradzione wydają Ci kwitek że ma kat A, B i jeździsz dalej chyba że celowo zgubiłeś zeby odpocząc od motocykla ale tego pojąc nie mogę.

Wg kodeksu:

 

Art. 88. 1. Dokumentem stwierdzającym uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym jest prawo jazdy określonej kategorii.

2. Prawo jazdy uprawnia do kierowania:

1. kategorii A - motocyklem;

 

Także zaświadczeniem można sobie dupę podcierać. Dokumentem uprawniającym do jazdy jest prawo jazdy i koniec. Dla mnie to jest logiczne. Na komendzie zgłosiłem zgubienie dokumentów, dostałem zaświadczenie i policjant je wydający zaznaczył, że do momentu dostania nowego prawka jeździć nie mogę. W końcu po coś te dokumenty są wydawane. Równie dobrze można jeździć bez OC przy sobie i bez dowodu rejestracyjnego bo wszystko można gdzieś tam w bazie sprawdzić. Można spróbować jeździć i z tym zaświadczeniem. Mi osobiście szkoda czasu i pieniędzy na ewentualne późniejsze spieranie się z Policją.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem rowniez za zlotem , z tym ze ja fazerkiem lece po 9 lipca nad morze , moze ktos tez leci, termin konkretny mozna ustalic, jade na 3/4 dni, chce wyjechac miedzy 9 a 16 .Bo poprostu kumpel tam jedzie na 2 tygodnie(od 9) i załatwi kawaterke . :biggrin: czekam na jakies konkrety co do miejsca ZLOTU fazerowego, jednak ja mysle ze centrum byłoby najlepsze np Borki pomyslce, najsprawiedliwiej :icon_mrgreen: chociaz ja sie dostosuje , jednak od morza wolałbym gory bo nad morzem jak pisałem juz bede .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i klocki trzeba wymienic , pewno ktos tu juz wymieniał ile bede musiał szykowac na komplet (tył + przód) i gdzie najlepiej?

 

Cześć :icon_biggrin:

 

 

 

Ja wymieniałem klocki na początku sezonu. Kupiłem NISSINY, nie wiem jaka twardośc, ale sa niebieskie :biggrin:

 

Zapłaciłem za komplet na dwie tarcze 182 zł(przód), oraz 91 zł na tył, również NISSIN.

 

Pomimo tego,że przez pierwsze 200 km traktowałem je delikatnie, to piszczą niemożliwie i nie jestem z tego tytułu zadowolony.

 

Przy jeździe w deszczu też nie sprawują się rewelacyjnie, ale hamują :icon_biggrin:

 

Tylnego hebla nie używam, ale profilaktycznie żeby tłoczek sie nie przypiekł, to czasami depnę w pedał :icon_mrgreen:

 

 

 

Z pewnością mozna zdobyć tańsze klocki, choćby takie Goldfreny za 120 zł, podobno wszyscy na nie narzekają, ale mój znajomy ma je w CBR F3 i sobie chwali :icon_razz:

Edytowane przez Wicher

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na motobazarze za 50zł-na tył Normalnie w sklepie mają za 60zł

Wymiana tyłu to jakieś max 15 miut roboty bez wcześniejszej wprawy bo tylko 4 sruby. Przód natomiast jeszcze nie wymieniałem...

 

A co do zlotu To jak ma byc sprawiedliwie to moze w "PIĄTKACH " gdzie jest środek polski :icon_biggrin:

 

a serio to chętnie gdzies dojade ale bałtyk odpada bo mam 600 km w jedna strone... troche za daleko.

Edytowane przez CiasnyBaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na motobazarze za 50zł-na tył Normalnie w sklepie mają za 60zł

Wymiana tyłu to jakieś max 15 miut roboty bez wcześniejszej wprawy bo tylko 4 sruby. Przód natomiast jeszcze nie wymieniałem...

 

A co do zlotu To jak ma byc sprawiedliwie to moze w "PIĄTKACH " gdzie jest środek polski :)

 

a serio to chętnie gdzies dojade ale bałtyk odpada bo mam 600 km w jedna strone... troche za daleko.

 

 

dasz radę 4h i jesteś?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Boniek myślę że jak już będziesz bliski kupna dam Ci namiar gdzie ja dokonałem bardzo udanego zakupu ;) Boniek

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 19:45 ]

no brachu nic dodać nic ująć 8) Occult

 

[ Dopisane: 04-11-2005, 21:42 ]

Słuchajcie pękła bariera odkręciłem dziś na drodze nr 78 do 205 km

wprawdzie na chwilkę ale było miłpo

P.S. Mam nadzieję że moja żonka tego nie przeczyta 8)

 

Właśnie chyba się zdecydowałem na ten sprzęt. Od dłuższego czasu wahałem się pomiędzy VFR a FZ6.

Możesz podać jakiś adres gdzie można dostać naprawdę dobrą sztukę (myślę o 2004 - 2005)

Pozdrawiam;

Mikołaj

 

Poszukuję takiego sprzętu "FZ6 S" max 21 000 PLN, jeśli macie jakieś namiary to proszę o odpowidź na: [email protected]

 

Pozdrawiam;

 

Mikołaj :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników Fazerków !!!!! w związku z tym że apetyt rośnie w miarę jedzenia zdecydowałem się na zakupowego sprzęta w grę wchodzi pojemność 600 . ostatnio znalazłem ową jednostkę i jestem ciekaw co o tym sądzicie . Dodam że muszę w kredyt wejść i mam opory co do ceny . Czy przypadkiem nie jest za wysoka Moto było malowane po jednej stronie . Ściągnięte z Francji .Serwisowane w Uhma bike przed sprzedażą. Teraz czekam na wasza opinię czy warto ? a oto link http://www.uhma-bike.pl/komis_szczegoly.php?id=11774 cena 16.900 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na prawko i bede śmigał mandat to 50zł wiec dla mnie nie warto czekac na wydanie i marnować tak piękne i słoneczne DNI!! pzdr

Nie do konca :banghead:. Ja tez czekam na prawko (zdalem 29 czerwca) ale to nie jest takie proste, ze jak zdasz to juz masz. Musze cie dopisac do CEPiKu (Centralna Ewidencja Kierowcow i Pojazdow), dopiero wtedy mozesz dostac 50zl za nieposiadanie przy sobie prawka. Jesli nie ma cie jeszcze w ewidencji to jeszcze normalnie 500zl. I prosze sie nie klocic, bo moj instruktor prawa jazdy jest policjantem i sie zna ;) (mnie jeszcze nie ma w CEPiK, ale i tak jezdze, juz ponad 4000km bez prawka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...