Skocz do zawartości

RANKING NARZĘDZI


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnimi czasy rozwodzę się nad kombinerkami takimi duzymi ok. 200mm, chodzą mi po głowie np facomy za 100pln, ale cóż... Myślę też o innych firmach np beta czy stanley, pytanie, czy ktoś kupił kiedyś kombinerki KUŹNI?? I co sądzi o tym zakupie. Czy wydać te

25-30 zł za polski produkt, czy lepiej dorzucić więcej na np stanleya a nie wywalać kasę na coś co posłuży pół roku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu zakupiłem zestaw Honiton 94 elementowy - polecam. W tej cenie na prawdę wysoka jakość i można już coś nimi podziałać. Szukałem niestety bezowocnie zestawu firmy Kraftwerk (mniejszego od tego) z grzechotnikiem oczywiście, miałem przyjemność nim kiedyś pracować - sprytne i mocne.

W moim zestawie zamieniłbym dużą i małą grzechotkę na pośrednią :biggrin: ale mogę z czasem dokupić.

 

Mam pytanie dot manometrów do pomiaru ciśnienia w cylindrach. Co polecacie i dlaczego. No i zastanawiam się jak się wypina elastyczny przewód z szybkozłączki, która jest wkręcona w miejsce świecy. Chodzi mi o rozwiązanie techniczne jak to działa. Tam jest ciasno przecież, co się wciska że szybkozłączka "puszcza" przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio mój warsztat wzbogacił się o śrubokręt wiha, i dwa klucze płaskie gedore 13/14 i 17/19. Muszę powiedzieć, że sprzety tych marek sa nie do zarypania, jak zapłaciłem to az zabolało- ale warto. W sumie 22 zł za śrubokręt na resztę zycia to nie tak dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zakupilem klucze plaskie z Lidla :D Zobaczymy.

Co do Stanley'a wydawaly mi sie porzadne, ale w warsztacie ostala sie jedynie przedluzka. Nasadki pekaja.

Dają rade i to na 100 % Mam 3 zestawy i na razie wszystko ok żaden klucz nie pękł i nic nie obrobiłem.Tutaj kosztowały 15 euro zestaw od 6 do chyba 24 ! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojciec handluje od lat narzędziami, więc zaopatruje się u niego, i z naszego doświadczenia: FACOM, BETA, STANLEY, JOHNSWAY, KRAFTWERK, CONEX. Nie do zajechania, nieraz nakrętki z piast czy całe wahacze samochodowe zrywam grzechotkami 36 zębów i po latach działają doskonale, cenię też klucze płasko-oczkowe z grzechotką 72 zęby i zakresem pracy 5' - odkręci śruby w najtrudniej dostępnych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a do czego konkretnie będzie Tobie ten dynamometryczny służył?

Ja osobiście kilka motórów już rozkładałem, ale zawsze jakoś radzę sobie na wyczucie, czasami jak jest zużyta śruba to trzeba trochę odpuścić przy dokrecaniu, żeby nie zużyc jej do końca.

Pare śrubek się zerwało, aż się nauczyłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...