Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

No i qr*a zjebalem akcje :/ Rozwalila sie sruba w mojej magistrali bo za mocno chcialem dokrecic :D Co radzicie w takiej sytuacji?? Dodam ze podjechalem do najblizszego 'miasta' (Otwock ~Wwa) i tam nie dostalem w ZADNYM sklepie ani motoryzacyjnym ani ze srubami nawet podobnej sruby (tj z drobnym gwintem czy jakos tak). Skad mozna obczaic sobie jakas w miare mocna srube zeby mozna bylo ja przewiercic i wkrecic bez obaw o to ze pojdzie?? Z gory wielkie thx za kolejna pomoc. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i qr*a zjebalem akcje :/ Rozwalila sie sruba w mojej magistrali bo za mocno chcialem dokrecic ;) Co radzicie w takiej sytuacji?? Dodam ze podjechalem do najblizszego 'miasta' (Otwock ~Wwa) i tam nie dostalem w ZADNYM sklepie ani motoryzacyjnym ani ze srubami nawet podobnej sruby (tj z drobnym gwintem czy jakos tak). Skad mozna obczaic sobie jakas w miare mocna srube zeby mozna bylo ja przewiercic i wkrecic bez obaw o to ze pojdzie?? Z gory wielkie thx za kolejna pomoc. POZDRO

 

Najlepiej do urwanej śruby przyspwać nakrętke, powinna pójść. A co ty chcesz za śrube żeby ją wiercić jeszcze na dodatek twardą?? A w ogóle masz jakieś foto tego twojego problemu?? A co chcodzi z tymi podkładkami??

 

Pozdro

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadimex?

 

Co gadimex?? On sprzeda mi taka srube??

 

Co do posta urbana - srube juz wykrecilem. Chce znalezc druga, lecz jak pisalem nici z poszukiwan. Dlatego pomyslalem ze kupie taka prawie identyczna srube 'pelna' w srodku i ja przewierce. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chcialem kupic DR350, ale strasznie kopci na siwo-niebiesko. Co jest przyczyną, zawory strasznie grały (chyba), ale okazało się że było mało oleju. Po dolaniu troche ucichło.

Czemu kopci na siwo-niebiesko.

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chcialem kupic DR350, ale strasznie kopci na siwo-niebiesko. Co jest przyczyną, zawory strasznie grały (chyba), ale okazało się że było mało oleju. Po dolaniu troche ucichło.

Czemu kopci na siwo-niebiesko.

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

Zawory,no coz - troche zawsze je slychac ,jak nie miales doczynienia z dr to nie bedziesz wiedzial jak byc powinno a jak nie ;)

Co do kopcenia to raczej tlok do wymiany - koszt ze szlifem pewnie w okolicach 600zl. Musisz przekalkulowac czy warto.

Podaj linka do ogloszenia tej co chiales kupic.

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 3 pytania:

1. czy tylne zawieszenie wersji n rozni sie od innych, czy jest takie same jak np w s?

2. bawil sie ktos w odelzanie SHC z regulacji wysokosci tylnej zawiechy? Duzo jest z tym zachodu i czy generalnie warto?

3. za ile mniej wiecej mozna trafic przedni zawias od n?

Dodam jedynie, ze z bratem mielismy od jakiegos czasu Dr-ke SHC, niedawno kupilismy druga, tyle ze N. Roznica w jezdzie jest tak duza, ze trzeba cos zrobic z ta SHC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam 3 pytania:

1. czy tylne zawieszenie wersji n rozni sie od innych, czy jest takie same jak np w s?

2. bawil sie ktos w odelzanie SHC z regulacji wysokosci tylnej zawiechy? Duzo jest z tym zachodu i czy generalnie warto?

3. za ile mniej wiecej mozna trafic przedni zawias od n?

Dodam jedynie, ze z bratem mielismy od jakiegos czasu Dr-ke SHC, niedawno kupilismy druga, tyle ze N. Roznica w jezdzie jest tak duza, ze trzeba cos zrobic z ta SHC...

Nie mialem doczynienia z N ale popatrz i powiedz,czy w niej sa jakies regolacje inne niz w S czyli przod : S ma napiecie wstepne sprezyn u gory (na plaski,duzy srubokret) i u dolu w lagach sile tlumienia

tyl: S ma tylko jedna regolacje (przy zbiorniczku z gazem sila tlumienia) no i sprezyne mozna pokrecic.

Jak N ma cos wiecej to ma inne - lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chcę włożyć twzrdszą sprężynę Eibach do mojej DR'ki. Czy ktoś już tak utwardzał zawieszenie? Czy waro to robić? W sumie koszt sprężyny nie jest koszmarnie wysoki a powinno to poprawć parametry zawieszenia. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerboke na SM trzeba od czegos zaczac... rogladam sie za kolami od GS-a... jak myslicie jest to okazja?:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=213914564

co prawda zostaje jeszcze jedno kolo,ale zawsze cos...? A moze ktos z forumowiczow ma na sprzedaz kompletne kola do GS-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...