Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem Buli, niedawno zakładałeś ten wydech, a teraz sprzedajesz i to za 380zł???? Co z nim jest nie tak:P A spalanie wzrasta po zamotnowaniu takiego wydechu??

 

Teraz drugie pytanie. Kolega ma DR, bierze olej. NIe dymi, ale spala na 100km około ok maks do poniżej minimum na bagnecie. Myslę, że gumeczki na zaworach lub jak kto woli uszczlniacze trzonka zaworu. Gdzie cos takiego dostać?? Kupował ktoś, robił ktoś coś takiego??

 

Pozdrawiam

urban

 

Sprobuj mu to zrobic ,bez sciagania glowicy to wpadne do Ciebie ze swoja i mi tez zrobisz w jakies popoludnie :banghead:

 

 

To jest ala'mugen samochodowy ,prawda??

Np: http://moto.allegro.pl/item206754232_tlumi...uper_bass_.html

Podobny mialem w RS 2000 - super dzwiek.

Edytowane przez Seba350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj mu to zrobic ,bez sciagania glowicy to wpadne do Ciebie ze swoja i mi tez zrobisz w jakies popoludnie :)

 

A polecam się :) ;) Jutro wpadnie na kontrole, zobacze co w trawie piszczy. No i zabiore się za robote. Tylko myśle nad gumkami. Ale jak wyjme może coś dobiore z samochodowych, a może Dominik załatwi :banghead: ;)

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecam się ;) ;) Jutro wpadnie na kontrole, zobacze co w trawie piszczy. No i zabiore się za robote. Tylko myśle nad gumkami. Ale jak wyjme może coś dobiore z samochodowych, a może Dominik załatwi :icon_biggrin: :biggrin:

 

Pozdrawiam

urban

 

daj znac jak po ogledzinach, bo mam takie same objawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was Panowie (i Panie) moze zrobic dla mnie zdjecie klamki hamulca przedniego? Najlepiej jak ktos ma z rocznika 92...chyba ze klamki z innych roczników sie nie roznia...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Czy kopka w DRce schodzi tylko po odkreceniu sruby trzymajacej na walku czy gdzies jeszcze cos trzeba odkrecic?? Probuje ja sciagnac to schodzi jakis 1cm i pozniej nie idzie :/ Ciagnac na sile?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybkiej odpowiedzi. Czy kopka w DRce schodzi tylko po odkreceniu sruby trzymajacej na walku czy gdzies jeszcze cos trzeba odkrecic?? Probuje ja sciagnac to schodzi jakis 1cm i pozniej nie idzie :/ Ciagnac na sile?? POZDRO

 

Musi zejsc - blokuje ja tylko ta sruba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Buli, niedawno zakładałeś ten wydech, a teraz sprzedajesz i to za 380zł???? Co z nim jest nie tak:P A spalanie wzrasta po zamotnowaniu takiego wydechu??

 

 

 

tak niedawno zalożyłem ale strasznie sie drze a mieszkam na osiedlu ;/ wiec nie daja mi spokoju;/

z wydechem wszystko ok dobrze dorobiony na mocnym spawie :icon_twisted:

 

pozdro

 

handbary juz poszły :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem!

Mam takie moze prozaiczne pytanko ale musze je zadac. Jak sprawdzacie poziom oleju w swoich DRach?? Bo gdy robie tak jak na stronce dr350.jak.pl to bagnet mam suchutki... Podobnie w DRZ u qmpla (obieg oleju ma taki sam wiec pewnie tak samo sie sprawdza). A moze poziom oleju sie sprawdza po jezdzie i wtedy dolewa by byl on w granicach min i max?? Prosze o jakies rady. POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siem!

Mam takie moze prozaiczne pytanko ale musze je zadac. Jak sprawdzacie poziom oleju w swoich DRach?? Bo gdy robie tak jak na stronce dr350.jak.pl to bagnet mam suchutki... Podobnie w DRZ u qmpla (obieg oleju ma taki sam wiec pewnie tak samo sie sprawdza). A moze poziom oleju sie sprawdza po jezdzie i wtedy dolewa by byl on w granicach min i max?? Prosze o jakies rady. POZDRO

 

Ja sprawdzam olej, po jeździe. Wpadam do domu, gasze i nie czekam jakiejś tam minuty, tylko wyciągam bagnet i sprawdzam, zawsze pomiar jest idealny. Zrób tak nie powinno być problemu.

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam olej, po jeździe. Wpadam do domu, gasze i nie czekam jakiejś tam minuty, tylko wyciągam bagnet i sprawdzam, zawsze pomiar jest idealny. Zrób tak nie powinno być problemu.

 

Pozdrawiam

urban

I jak,robiles te uszczelniacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo zakrecona klamke od hamulca. Widac ja troche na tej fotce:

http://www.bikepics.com/pictures/682917/

 

Polecam jednak standardowa gdyz taka mi sie nie miesci w handbarze calkowicie :(

 

BTW.

http://www.allegro.pl/item209851755_klamka..._husqwarna.html

spytaj tego typa bo zapewne bedzie pasowac i do DRa :lapad: POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...