Skocz do zawartości

Wszystko o Suzuki DR 350


Rekomendowane odpowiedzi

Luz mam tylko tam :/ To mnie pocieszyles... 200zl za jakies glupie lozysko - chyba spasuje z tym :/ Zreszta nie widze glebszego sensu w takim obrotowym lozysku tam bo po co?? Zwykle by wystarczylo bo przeciez sie na boki nie rusza :biggrin: Wiesz moze jak to mozna wywalic ze srodka?? Moze zakombinuje z czyms i wstawie normalne lozysko, chociaz nie wiem jak z wytrzymaloscia by tego bylo :/ Macie jakies propozycje?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz mam tylko tam :/ To mnie pocieszyles... 200zl za jakies glupie lozysko - chyba spasuje z tym :/ Zreszta nie widze glebszego sensu w takim obrotowym lozysku tam bo po co?? Zwykle by wystarczylo bo przeciez sie na boki nie rusza :) Wiesz moze jak to mozna wywalic ze srodka?? Moze zakombinuje z czyms i wstawie normalne lozysko, chociaz nie wiem jak z wytrzymaloscia by tego bylo :/ Macie jakies propozycje?? POZDRO

 

Wymontuj kiwaczke i jak bedziesz mial ja na stole to bedziesz widzial jak,jak sie nie myle jest zabezpieczone pierscieniami z obu stron. A pozniej dopasuj cos do wybijania,mlotek i jechane :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniał ktoś z Was tarcze sprzęgłowe w swoim moto? Ile kosztowały i jakiej były firmy? Pozdro

 

co prawda jeszcz nie wymieniałem, tarcze sprzegla sa bezproblemu dostepne w Lassonie lub InterCarsie. Koszt to około 220-290zł w zaleznosci od firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co prawda jeszcz nie wymieniałem, tarcze sprzegla sa bezproblemu dostepne w Lassonie lub InterCarsie. Koszt to około 220-290zł w zaleznosci od firmy.

Ale EBC sa podobno kiepskie lepiej kupic trw/lucas

 

PS Po co Ci tuningowy bak?? Tzn chodzi Ci o ten plastikowy,tak?? Ciezko bedzie go dostac i sporo kasy wydasz. A tlumik mozesz swoj przerobic,bo dedykowany ciezko dostac choc ostatnio na allegro byl jeden za 500zl chyba,a moze monti sport sobie zalozyz?? Nie cale 400zl nowka ale trzeba bedzie pokombinowac z dopasowaniem do dr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale EBC sa podobno kiepskie lepiej kupic trw/lucas

 

PS Po co Ci tuningowy bak?? Tzn chodzi Ci o ten plastikowy,tak?? Ciezko bedzie go dostac i sporo kasy wydasz. A tlumik mozesz swoj przerobic,bo dedykowany ciezko dostac choc ostatnio na allegro byl jeden za 500zl chyba,a moze monti sport sobie zalozyz?? Nie cale 400zl nowka ale trzeba bedzie pokombinowac z dopasowaniem do dr.

 

 

Co do przerabiania tlumika - nie polecam :/ Sam mam wypruty doszczetnie i na poczatku byl dla mnie bardzo ladny dzwieczek, delikatne strzelanie, glosnosc, itp. Jednak po dluzszej jezdzie naprawde dokucza.

 

Co do mojego problemu to moze sie jutro za to wezme, wymontuje kiwaczke (smieszna nazwa:P) i pokombinuje. Mam pytanko: czy zeby to wyciagnac musze wyrzucac caly tyl :biggrin: ?? A moze jest jakis sposob zeby poodkrecac tylko niektore srubki?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale EBC sa podobno kiepskie lepiej kupic trw/lucas

 

PS Po co Ci tuningowy bak?? Tzn chodzi Ci o ten plastikowy,tak?? Ciezko bedzie go dostac i sporo kasy wydasz. A tlumik mozesz swoj przerobic,bo dedykowany ciezko dostac choc ostatnio na allegro byl jeden za 500zl chyba,a moze monti sport sobie zalozyz?? Nie cale 400zl nowka ale trzeba bedzie pokombinowac z dopasowaniem do dr.

 

 

nie chodzi mi o ten bak tuningowy Acebisa, tylko orginalny. Po ostatnim spotkaniu z drzewem, jest dziurawy i pogiety (teraz jest szpachla, ale i tak bardzo widać)

tuningowy chce tylko tłumik, gdzie moge kupic jakis? najlepiej bez przerabiania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

napierdzielam sprzetem :icon_mrgreen: .Juz ok jest, choć czasem wchodzi na wysokie obroty i sie ich trzyma do poki nie wbije biegu i lekko odpuszcze sprzeglo...

 

Sluchajcie, potrzebuje: klamke (dźwigienke) przedniego hamulca, bagaznik i handbary. Gdzie moge takie cos dostac? Hanbary wiem, ale klamke i bagaznik? Nie moge nigdzie znalezc :/

jeszcze jedno, jakie polecacie klocki hamulcowe do DRki?

 

pozdro

Edytowane przez Scooby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

napierdzielam sprzetem :icon_mrgreen: .Juz ok jest, choć czasem wchodzi na wysokie obroty i sie ich trzyma do poki nie wbije biegu i lekko odpuszcze sprzeglo...

 

Sluchajcie, potrzebuje: klamke (dźwigienke) przedniego hamulca, bagaznik i handbary. Gdzie moge takie cos dostac? Hanbary wiem, ale klamke i bagaznik? Nie moge nigdzie znalezc :/

jeszcze jedno, jakie polecacie klocki hamulcowe do DRki?

 

pozdro

 

www.martimmotocykle.pl lub www.seba-motor.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest z cenami DR'ek 350? Poszaleli ci ludzie czy co? Szukam już moto od kilku miesięcy, a tu coraz drożej.

 

znalazłem coś takiego:

 

Dr 350 92'

 

Dr 350 93'.

 

jeżeli Ktoś ma jakieś wiadomości o tych motocyklach proszę o kontakt (forum/PW)

Edytowane przez Lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Rozlozylem wreszcie ten kiwacz czy co tam bylo. Lozysko wyszlo po zdjeciu pierscionkow :icon_mrgreen: Wyglada ono tak:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e2f11048af8d044c.html

 

Teraz pytanie gdzie takie cos kupic za rozsadna kase?? A moze ktos z was ma takie lozysko na sprzedaz?? Jak nie znajde nigdzie to w poniedzialek skocze do jakiegos sklepu motoryzacyjnego i poszukam zwyklego (bez tego obracanego koszyczka w srodku).

Tutaj dokladne wymiary:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f8051ca0189a1b03.html

 

Jak myslicie dostane mniej wiecej takie lozysko gdzies bo ono jest chyba bardzo male :/ ?? POZDRO

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

 

Mam takie pytanko. Co moze byc przyczyna "brania oleju". Zastanawie mnie to ,ze puszcza dym choc tłok byl wymieniany dosc niedawno i jest odczuwalna kompresja w czasie jezdy jak i przy odpalaniu. Co moze byc inna przyczyna (moze ten co zakladł tlok zle załozyl pierscienie olejow). Za pomoc zgory wielkie YO smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...