Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś coś wie o wczorajszym wypadku w Otwocku?

Skrzyżowanie Żeromskiego i Reymonta.

Motocykl cruiser mocno pokiereszowany i osobówka.Najprawdobniej wymuszenie pierwszeństwa przez blaszaka...tłumy gapiów i karetka..popołudniu usunięta manetka drewniana z pobocza..jak to mawia kioskarz na rogu ludziom wszystko się przyda :/

Edytowane przez kryśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, tj. 25 marca 2011 . HONDA CBR600RR - Czarna

 

KEN zaraz za skrzyżowaniem z I.Ganghi (w stronę Stokłos)

 

Skoszona latarnia. Kiedy podjechałem by dowiedzieć się jak to się stało i czy motocyklista żyje, usłyszałem od Pana z policji:

 

"No co no...zapier*alał! (uśmiech szyderczy na twarzy)". Od świadków dowiedziałem się, że wychodząc z delikatnego łuku przednie koło podniosło mu się do góry i stracił kontrolę nad motocyklem. Skosił latarnię, motocykl przeleciał na przeciwległy pas ruchu. Chłopak podobno wstał na szczęście o własnych siłach. Ale wiadomo....szok pourazowy. Gdyby ktoś miał więcej info bardzo bym prosił.

 

Moto do kasacji. Cały przód poszedł w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś coś wie o wypadku na Wołoskiej przed mniej więcej godziną? Jeśli dobrze widziałem, ktoś zahaczył jakieś kombi w tylny zderzak i zatrzymał się na pasie zieleni... Jakieś informacje? Nie wyglądało to zbyt dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze:

 

'Od początku roku na polskich drogach doszło do 100 wypadków, w których zginęło 12 motocyklistów, a 88 zostało rannych..."

 

 

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Zginelo-12-motocyklistow-a-88-zostalo-rannych,wid,13282474,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, sezon wypadkowy w lublinie też rozpoczęty...

 

cytat ze strony kuriera lubelskiego

"Na ul. Lipowej przy skrzyżowaniu z ul. Sądową doszło do tragicznego wypadku. Na miejscu zginął motocyklista - 26-latek z Lublina.

- Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 13. Kierowca toyoty skręcając w ul. Sądową wymusił pierwszeństwo na motocykliście - mówi Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji. - 26-letni kierowca motoru z ogromną siłą uderzył w samochód. W wyniku rozległych obrażeń poniósł śmierć na miejscu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/16156/lublin,tragiczny,wypadek,przy,ul,lipowej,motocyklista,nie,zyje,%28zdjecia%29/

 

 

I znowu wymuszenie ale czy motocyklista też nie przegiął? Sadząc po uszkodzeniach samochodu to moto miało trochę na budziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na drodze na Zegrze w strone Wolomina, rozbita aprilla wygladalo na wymuszenie przez samochod. Niestety obok motocykla lezal worek...

 

Wina kobiety kierującej autem. Mój kolega wyjeżdżał za nią na główną drogę i widział jak w jej samochód uderza motocykl. Reanimował kierowcę motocykla, ale bezskutecznie. Chłopak zginął na miejscu. Niestety wolno nie jechał...

Edytowane przez Mafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...