Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś około 9 rano w Warszawie na Sikorskiego (na wysokości skrzyżowania z Czarnomorską) doszło do wypadku (a raczej stłuczki) z udziałem motocyklisty. Przejeżdżając tamtędy widziałem karetkę, policję, czarne BMW i Suzuki GS (nowego typu). Motocykl nie wyglądał na mocno pokiereszowany, kask stał na plecaku a karetka nie wyglądała na to żeby miała gnać gdzieś na sygnale więc mam nadzieję, że z kierowcą ok i tylko go doglądali.

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bardzo ważne pytanie.Czy ktoś słyszał o wypadku w Sulechowie (miał miejsce niedawno) tj niedaleko Zielonej Góry.Podobno kierowca auta wyjechał motocykliście i ten w ciężkim stanie został przetransportowany helikopterem do szpitala w Poznaniu.

 

proszę o wszelkie informacje gdyż reanimował go mój kolega a motocyklista podobno powiedział mu,że jest z Kościana (a ja mieszkam w kościanie).

 

Jak ktoś coś wie to proszę o kontakt.Może ktoś wie jaki jest stan pacjenta albo ma informacje dotyczące wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem (przed 20tą) na Prymasa Tysiąclecia w Warszawie, na wysokości zjazdu na Górczewską, na poboczu leżał rozbity czarny naked (chyba). Karetki nie było a widziałem Panią w stroju motocyklowym z uśmiechem na twarzy maszerującą od samochodu do motocykla więc zakładam, że obyło się bez większych szkód cielesnych.

 

Przepraszam też, ową Panią motocyklistkę, że nie zatrzymałem się spytać czy jest wszystko ok - pędziłem na umówione spotkanie (wiem, marna wymówka)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tragedii doszło około godziny 15. We wsi Wołka (pow. lipnowski) zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy z motorem. Kierujący motorem zginął.

 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, motocyklista jadący z Warszawy w kierunku Torunia, podczas wyprzedzania, uderzył w skręcającego w lewo fiata tempra. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się uratować życia 25-letniego motocyklisty z powiatu sierpeckiego.

 

Kierująca fiatem tempra, 31-letnia mieszkanka gm. Skępe, z obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem do szpitala.

 

Dziecko, z którym podróżowała, trafiło pod opiekę rodziny. Przyczynę i okoliczności zdarzenia wyjaśniają lipnowscy śledczy.

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artic...STA14/108513344

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pomorska.policja.gov.pl/serwisb.php?nr=14509

 

znam dokladnie to miejsce, przechodzenie w nim przez jezdnie to samobojstwo, dziwi mnie kompletny brak instynktu samozachowawczego...

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/...jecia,id,t.html

 

"Dzisiaj po południu na ul. Lipowej w Lublinie, na wysokości ulicy Sądowej, motocyklista zderzył się z mercedesem. Kierujący jednośladem trafił do szpitala.

Na motocykliście wymusił pierwszeństwo volkswagen transporter wyjeżdżający z parkingu. W obawie, że dojdzie do czołowego zderzenia kierujący motocyklem zjechał na bok i zderzył się z mercedesem."

 

edit: poprawiono artykuł, więc wklejam nową wersje informacji

Edytowane przez Ghost_lbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...