Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek zawitam osobiście w tym temacie ;/

Cóż sprawa prosta - gość jechał w tym samym kierunku, co ja - tyle, że lewym pasem. Oczywiście wymuszenie, próbowałem jeszcze uciekać i to mnie uratowało, bo przeleciałem przez maskę, a nie zatrzymałem się na budzie, zaliczając jednak w ten sposób plecami krawężnik.

Tomografia i usg nic nie wykazały, aczkolwiek pozostaje uczucie, jakby przejechał po mnie walec :D w zasadzie to każdy mięsień jestem w stanie wymienić w moim ciele :)

Konkluzje:

- niby mała prędkość, bo dopiero co przejechałem 30m od świateł, a było niebezpiecznie

- kask shoei xr1100 uratował moje dupsko i nigdy w życiu nie zawacham się przy zakupie tej klasy szpeju

- ciuchy jak ciuchy, modeka finn - mimo to myślę, że ochraniacze pomogły, bo żaden staw mnie nawet lekko nie boli.

- SVka ma rozwalone amorki, chłodnicę, kolektor i wiadomo - plastiki. Tyle na szybko co zdążyłem obadać po wypuszczeniu ze szpitala :) Ułamana klamka hebla zostaje na pamiątkę :)

Do domu miałem 200 metrów... co nie zmienia faktu, że tak nagły manewr w każdej sytuacji by mnie zaskoczył.

Uważajcie na siebie i lewa w górę!

Edytowane przez Ludzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota 02.10, godz. 14:40, Olsztyn ul. 11-listopada.

Leżała starsza Honda CBR , dość mocno zniszczona (lażała przy krawężniku). Policja była już na miejscu, motocyklista na szczęście chyba cały bo stał z czarnym kaskiem przy radiowozie. Nie widziałem innego pojazdu, który mógł brać udział w wypadku. Tyle udało mi się zauważyć przejeżdżając tą ulicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem na Gorczewskiej (nieopodal parku na Kole) lezal rozbity naked a obok ciemne modeo kombi z obitymi drzwiami od kierowcy, z tego co sie dowiedzialem motocyklista zyl i zabrano go szpitala, ktos cos wie ??

 

http://www.tvnwarszawa.pl/-1,1676398,0,,pr...,wiadomosc.html

Człowiek człowiekowi motocyklistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szary naked stał na poboczu - nie wyglądał na uszkodzony, na miejscu Policja. Pomyślałem, że to tylko stłuczka. Niestety kawałek dalej leżał czarny worek. Kolejny dramat. Podobno coś wiadomo ale nie chcę powtarzać bo nie mam pewności jak było.

 

:(

 

tutaj wieści za policją:

- Przed godz 8.00 motocyklista przeciskał się między samochodami i w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Z naszych informacji wynika, że wpadł pod prawidłowo jadący samochód ciężarowy. Pomimo reanimacji zmarł - mówiła na antenie TVN Warszawa Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

Edytowane przez snipes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...