Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pod Wojskową Akademią Techniczną na ul. Kaliskiego miał miejsce wypadek. Czarne Kawasaki er-5n na otwockich blachach. Z tego co usłyszałem z relacji gapiów:

On jechał od Lazurowej w stronę Radiowej, a koleś z naprzeciwka Oplem Astrą I chciał skręcić na parking przy WAT i wymusił. Nie wiem ile w tym prawdy, podaję co usłyszałem. Podobno podniósł się od razu, i nic się takiego strasznego nie stało, jak tam jechałem na zajęcia mijałem erkę ale bez sygnałów, więc może tylko na oględziny go zabrali.

Przyjechała policja i zaczęli ogarniać sprawcę i miejsce.

Tu link ze zdjęciem moto, które udało mi się cyknąć, porządnie rozpieprzony.

 

http://img827.imageshack.us/i/20101102002.jpg/

 

 

Rozmawiałem z tym gościem, powiedział że nic takiego straszne mu się nie stało, trochę poobijany więc to chociaż dobre info. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za GW:" Policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło w Woli Rudnickiej. 21-letni motocyklista wyprzedzał tam dwa samochody. Podczas manewru zderzył się czołowo z peugeotem.

 

W peugeota uderzył też kierowca audi, który wyprzedzał auta w ślad za motocyklistą.

Pogotowie odwiozło 21-latka do szpitala. Mężczyzny nie udało się uratować."

 

 

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8629057...przedzania.html

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon dobrej pogody zmierza ku końcowi, ale niestety po raz kolejny mam nieprzyjemność dopisać kolejny post w tym temacie :| Na szczęście biker cały tym razem

 

"Przed godziną 15 na ul. Zana w Lublinie w kierunku Nadbystrzyckiej doszło do zderzenia skody fabii z motocyklem.

Motocyklista, z niegroźnymi obrażeniami, został zabrany do szpitala. Okoliczności wypadku ustala policja. Przez ponad godzinę zamknięty był jeden pas ruchu w rejonie Globusa. "

 

http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/...yklem,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wybaczenie, że o puszkach, ale wypadek się zdarzył na drodze dość często nawiedzanej przez motocyklistów, a gość szalał już od jakiegoś czasu.

http://www.jelonka.com/news,single,init,article,30703

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 15 na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską widziałem prawdopodobnie szarą CBR. Chciał bym się mylić ale obok było chyba ciało w szarym stroju. Coś ktoś wie więcej?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 15 na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską widziałem prawdopodobnie szarą CBR. Chciał bym się mylić ale obok było chyba ciało w szarym stroju. Coś ktoś wie więcej?

http://grono.net/wypadki-z-udzialem-motocy...og-krolewskiej/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat 20, Krzysiek mi na imie i Śląsk mi Ojczyzną :buttrock: a dokładnie Jaworzno :cool:

 

A skoro tamat jasny, to opiszę swój wypadek.

 

Czas i miejsce:

- Deszczowy dzień, Jaworzno, 10 września 2010

 

Bohaterowie:

- Ja

- Transalp XL 600

- Titanic

- Policja

- Pogotowie

- Dobrzy ludzie

 

W sumie nie wiem jak wytłumaczyc to skrzyżowanie, bo jest poje.b.ane jak Kasia Cichopek :icon_eek:

Ale nic, zielone światło, opony kostki, ślisko - max 50/km. Przeciwny kierunek również ma zielone światło, tylko musi ustąpić jeśli skręca w lewo. Miałem pecha bo byłem na

swoim pasie sam. No i.. ŚCIANA!! Z lewej strony 10m przede mną jakiś Titanic wystawia dziub i wcale nie zanosi się żeby chciał hamować. Pierwsza myśl - twarze rodziców, druga myśl filmik pzmot'u

. Jedyna reakcja - odruchowe odbicie w prawo na błotnik samochodu, bo o hamowaniu kostką na 10m nie było nawet mowy.

Skutki: Dzwon, 5m swobodnego lotu i szok. Szybko podbiegło do mnie trzech gości z jakiegoś auta (jak sie okazało motocykliści). Przede wszystkim pytali czy czuje nogi i ręce i czy ma się kto zająć hondą bo jak nie to jadą po busa i jak policja skończy to wezmą do siebie na przechowanie. A potem to już nie pamiętam bo dawka dolarganu mnie otępiła a jedyne co wcześniej jeszcze zdążyłem zrobić, to telefon do siostry.

 

Dzień po: obie nogi na wyciągu, przy łożku siostra i jeden z tych gości którzy mi pomogli. Honda

połamana, ale bezpieczna na parkingu w warsztacie.

 

Obrażenia: Wioloodłamowe złamanie prawej kosci udowej, lewa kość udowa wyrwana ze stawu, złamany nadgarstek, niewładna prawa stopa, rozpier... łuk brwiowy (przy ktorymś koziołku pasek nie wytrzymał i kask spadł mi z głowy, garnek - AIROH DOME C2 ) operacja zespalania kości prętem i widmo dłuuuugiej rehabilitacji..

 

Oczywiście wina stoi po stronie kierowcy Titanica - zaniedługo sprawa w sądzie o ukaranie, a ja dostałem mandat 300zł bo prawko było jeszcze w fazie produkcji..

 

Przepraszam za chaos, ale chciałem jak najkrócej :crossy:

Edytowane przez Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...