Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosłownie pół godziny temu był wypadek w Jabłonnie kilkaset metrów przed granicą z Warszawą. Srebrny tuningowany Opel (chyba astra) wbił się w tył żółtego Suzuki. Dosłownie wbił, bo motocykl był tak zakleszczony, że nie przewrócił się na bok. Kask leżał na poboczu jakieś 50m przed pojazdami, kufer jakieś 20m a po środku spory ślad krwi. Motocyklista chyba jechał na wycieczkę, bo był wyposażony w komplet sakw. Karetka odjechała zanim doszedłem na miejsce wypadku. Jakby ktoś miał info o poszkodowanym motocykliście niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.katowice.slaska.policja.pl/wiadomosci/art9088,smierc-motocyklisty.html

 

oprócz tego wczoraj w drodze na Jasną Górę w okolicach miejscowości Psary wyglebione moto, motocyklista żył, miał założony kołnierz i był przytomny. W drodze powrotnej stłuczka 2 motocykli: jeden zahaczył o barierki na zakręcie, drugi nie wyhamował i uderzył w niego. ZZ tego co widziałam to był przytomny. Akurat jak przejeżdżałam to dawali go do karetki. Ktoś coś więcej wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.katowice.slaska.policja.pl/wiadomosci/art9088,smierc-motocyklisty.html

 

oprócz tego wczoraj w drodze na Jasną Górę w okolicach miejscowości Psary wyglebione moto, motocyklista żył, miał założony kołnierz i był przytomny. W drodze powrotnej stłuczka 2 motocykli: jeden zahaczył o barierki na zakręcie, drugi nie wyhamował i uderzył w niego. ZZ tego co widziałam to był przytomny. Akurat jak przejeżdżałam to dawali go do karetki. Ktoś coś więcej wie ?

 

to dopisz do tego mnie jeszcze kolo godziny 11, 15km dalej w miejscowosci siedlec duzy mialem wypadek, udalo sie z tego wyjsc tylko ze zlamana reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciężkim stanie, z połamanymi nogami trafił do szpitala motocyklista. Potracił go pijany kierowca. Takich jak on policja zatrzymała w tym roku już prawie dwa tysiące! Do wypadku doszło w niedzielny wieczór w Pławie (pow. mielecki). 22-latek jechał prawidłowo, główną szosą. Nagle z jednej z posesji na drogę wycofał osobowy fiat. Motocyklista nie zdołał go ominąć.

- 20-letni sprawca wypadku nie dość, że był pijany, to jeszcze w ogóle nie ma prawa jazdy. Grozi mu do 3 lat więzienia – mówi Wisław Kluk z mieleckiej policji.

 

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110419/REGION00/458249405

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, przejeżdżając przez miejscowość Nowa Olszewnica w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego, widziałem skutki wypadku z udziałem motocyklisty. Srebrny motocykl (chyba Varadero) leżał na środku, wyciekały z niego płyny, był konkretnie pokiereszowany. Dalej stały rozbity (chyba) citroen C1. Na miejscu była karetka, straż i dojeżdżała policja. Wie ktoś coś więcej?

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i chyba będzie po chłopaku......

Ma poważne uszkodzenia mózgu i raczej do zdrowia ani nawet do świadomości nie wróci.

Ech...... płakać się chce. Taki młody... Cały czas mam nadzieję, że te informacje są nieprawdziwe.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna pogoda sprawia, że na drogach pojawia się coraz więcej motocykli. Niestety dochodzi też do pierwszych wypadków z ich udziałem.

 

W Pajęcznie 70–latek za kółkiem Seata Toledo zajechał drogę motocyklowi Yamaha, którym kierował 27-latek. Ten drugi z obrażeniami nogi trafił do szpitala w Bełchatowie.

 

 

 

 

Z kolei w Działoszynie auto wymusiło pierwszeństwo przejazdu na motocyklu. 30-latek, aby uniknąć zderzenia celowo przewrócił się na jezdnię, podczas tego manewru złamał nogę. Kierowca auta odjechał z miejsca zdarzenia, szuka go policja.

Zdjecia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na ul. Romera w Lublinie... A dwa linki wyżej na stronie kuriera lubelskiego info że motocykliści rozpoczeli sezon- szkolenie techniki jazdy na torze.

 

"Niebezpieczny wypadek na ulicy Romera. Na wysokości przystanku autobusowego samochód osobowy zderzył się z motocyklem. W

 

Do wypadku doszło około południa. Motocyklista uderzył w hondę. - Prawdopodobnie kierowca japońskiego samochodu wymusił pierwszeństwo. Do szpitala trafił ranny motocyklista oraz pasażer hondy - dodaje pan Paweł.

- Kierująca hondą rozpoczęła manewr skrętu w lewo w momencie, kiedy motocyklista

Złota moneta Jan Paweł II"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...