Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety kolejna osoba, którą znam uległa wypadkowi. :icon_evil:

Niestety nie znam szczegółów. Wiem tylko, że wypadek był pod Płońskiem jakieś 3 dni temu, motocykl to czarny GSXR K8.

 

EDIT:

 

Nie pod Płońskiem tylko Modlinem.

 

http://kppnowydwor.policja.waw.pl/portal/pnd/212/22414/Rozpoczal_sie_sezon_motocyklowy.html

 

Niestety żadnych szczegółów....

 

KONIEC EDITA.

 

Chłopak jest w ciężkim stanie, ma wiele złamań i jest utrzymywany w śpiączce.

 

Od jego matki dowiedzieliśmy się, że niby przewrócił się na łuku przy 70 km/h.

 

Nie pasuje mi to w żaden sposób, bo chłopak jest na prawdę ogarnięty i doświadczony, 70 to trochę za wolno jak na niego, a poza tym przy takiej prędkości i zwykłej wywrotce kask za 2000 nie rozlatuje się na kawałki.

 

Podejrzewamy, że ktoś mógł mu w tym pomóc i uciec.

 

Czy ktoś z Was może wie więcej na temat tego wypadku? Za każdą informację będę wdzięczny.

Edytowane przez ZIGGI

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejna osoba, którą znam uległa wypadkowi. :icon_evil:

Niestety nie znam szczegółów. Wiem tylko, że wypadek był pod Płońskiem jakieś 3 dni temu, motocykl to czarny GSXR K8.

 

EDIT:

 

Nie pod Płońskiem tylko Modlinem.

 

http://kppnowydwor.policja.waw.pl/portal/pnd/212/22414/Rozpoczal_sie_sezon_motocyklowy.html

 

Niestety żadnych szczegółów....

 

KONIEC EDITA.

 

Chłopak jest w ciężkim stanie, ma wiele złamań i jest utrzymywany w śpiączce.

 

Od jego matki dowiedzieliśmy się, że niby przewrócił się na łuku przy 70 km/h.

 

Nie pasuje mi to w żaden sposób, bo chłopak jest na prawdę ogarnięty i doświadczony, 70 to trochę za wolno jak na niego, a poza tym przy takiej prędkości i zwykłej wywrotce kask za 2000 nie rozlatuje się na kawałki.

 

Podejrzewamy, że ktoś mógł mu w tym pomóc i uciec.

 

Czy ktoś z Was może wie więcej na temat tego wypadku? Za każdą informację będę wdzięczny.

 

 

Z tego co wiem, to mają go wybudzać jakoś na dniach ze śpiączki i być może przeniosą go do szpitala w Wawie. Połamał nogi chyba, na szczęście badania na głowę wyszły ok. No i ten wypadek był chyba już z tydzień temu.

Edytowane przez groseille
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do poważnego w skutkach wypadku z udziałem motocykla oraz samochodu osobowego doszło w niedzielę (03.04.2011) około godziny 16:30 na drodze krajowej numer 20. W wypadku ciężko ranne zostały dwie osoby jadące motocyklem.

 

Do wypadku doszło między Hopowem a Egiertowem. Najprawdopodobniej kierujący motocyklem chciał wykonać manewr wyprzedzania, jednak przerwał go i próbował schować się za jadącym przed nim samochodem osobowym marki Audi. Niestety i ten manewr także się nie udał - prawdopodobnie zabrakło miejsca na zahamowanie i motocykl z dużą siłą uderzył w tył samochodu osobowego. W wypadku ciężko ranny został 41 latek kierujący jednośladem oraz 14 letni pasażer, jak się potem okazało syn kierującego jednośladem. Chłopiec w stanie krytycznym został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Gdańsku, natomiast jego ojciec przewieziony został do placówki medycznej w Kartuzach.

 

Zdjecia z Wypadku

======================================================================================

Miesiąc temu na ulicy Sieradzkiej w Wieluniu zginął 33-letni motocyklista. Więcej szczęścia miał 23-latek poszkodowany w sobotnim wypadku na skrzyżowaniu ulic Traugutta i Młodzieżowej. Jego motocykl zderzył się z Fordem Fiestą, a uderzenie było tak duże, że auto przesunęło się o kilka metrów. Motocykliście nic poważnego się nie stało, trafił do szpitala na obserwację.

 

==============================================================================================

 

Do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło w Zmyślonej gmina Galewice.

 

19-latek jadąc swoim skuterem wpadł w dziurę w jezdni i się wywrócił. Na szczęście z przeciwka nie jechał żaden pojazd, bo mogło dojść do tragedii. Mężczyznę z ogólnymi potłuczeniami przewieziono do szpitala.

 

Zdjecia

Edytowane przez Rumblers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...