Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 maja godzina około 13:30 - Toruń ul. Sienkiewicza na wysokości NKJO Toruń !

 

 

Byłem świadkiem wypadku bardzo spektakularnego miedzy motocyklistą a autem.

Jako że słyszałem ryk rozpędzającego sie moto (sportowa, nowszego typu Yamaha - więcej nie byłem w stanie rozpoznać po wraku) odwróciłem się żeby popatrzeć jak koleś śmiga.. no i nie pośmigał za długo bo wyjechała mu kobieta osobówką - ewidentna wina auta.

 

Koleś przeleciał - słowo honoru - co najmniej 15-18 metrów! Musiał pędzić lekko 100wke i co go uratowało?! - to że jechał na jednym kole!!!

Dzięki temu wyleciał w powietrze - a nie wbił się w auto!

 

Podbiegłem z grupa świadków do niego, przez pierwsze 2 minuty nie odezwał się słowem - tylko na pytania ludzi reagował kręcąc lekko głową... po chwili pierwsze słowa motocyklisty :

- ja pierd**e moj motor... :icon_eek:

 

bak jak i około 100 innych (jak nie więcej) części lezało przez całą ulicę porozsypane.

But został znaleziony (dla tych którzy znają Toruń - na wysokości seminarium duchownego), czyli od miejsca zderzenia - z 30 metrów?!

 

Kierowca Yamahy miał nieprawdopodobne szczęście - jechał w jeansach i t-shirt i z tego co widziałem to miał tylko lekko pozdrapane ręce. Nogi nie wiem - ale krwi nie było widać na jeansach. Nogami był w stanie ruszać i nawet lekko się podniósł ale natychmiast kazano mu sie z powrotem polozyć.

 

nagrode dnia za chamstwo powinien dostać pan władza! Otóż przyszedł i bez niczego (ani dzien dobry, jak Pan sie czuje, czy potrzebuje Pan pomocy .. cokolwiek!!! ) krótko i na temat - "prosze dokumenty" , zabrał i poszedł!!!!!!!! :icon_eek:

 

kierowca motocykla szacuje że mial koło 27lat plus minus .

 

jestem w szoku ze tak szczesliwie z tego wyszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w Imielinie. Zginął 20-letni motocyklista

 

Jak ustaliła policja 20-latek wyprzedzał trzy samochody naraz. Gdy okazało się, że jeden z nich skręca w lewo, motocyklista nie miał szans zahamować i z dużą prędkością uderzył w skręcające auto.

 

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,90277,9640968,20_latek_zginal_na_motocyklu.html

Edytowane przez Huggus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto zajrzeć do komentarzy, bo pismaki z TVN już skazały motocyklistę, a z komentarzy wynika że to wcale nie jest pewne:

 

"Jedyną osobą twierdzącą, że motocykl wjechał na czerwonym jest kierowca forda. Są już świadkowie potwierdzający, iż to właśnie kierowca forda miał czerwone."

 

To samo zdarzenie opisane przez ŻW:

 

http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/2,600148.html

 

"Jednak policjanci rozmawiali już ze świadkami, którzy twierdzą, że to ford powinien stać, bo miał światło czerwone. — Będziemy dopiero ustalać przyczyny tego wypadku — zapowiadają policjanci."

 

TVN naprawdę sięga poziomem Faktu... :(

 

Pozdrawiam

Michał

Edytowane przez mkochano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...