Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli bylo to do usuniecia.

 

http://nasygnale.pl/gid,13443163,img,13443196,title,Tragiczny-wypadek-w-Lublinie,galeria.html?_ticrsn=3&ticaid=5c5e3

 

 

W Prokuraturze Rejonowej Lublin-Północ zapadło postanowienie o postawieniu zarzutu sprawcy śmiertelnego wypadku przy ul. Lipowej. 43-letni mieszkaniec Lublina w chwili popełnienia przestępstwa był trzeźwy.

 

W ten piątek (27 maja) mężczyzna zostanie przesłuchany. - Prokurator postawi mu zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności - informuje lubelska prokuratura.

 

Przypomnijmy: do tragicznego wypadku doszło 3 kwietnia o godzinie 12:38 na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Sądowej. W wyniku zderzenia toyoty z motocyklem kawasaki śmierć poniósł młody mężczyzna. Jak się później okazało, kierowca auta nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiatke na wylocie z warszawy na Mińśk Mazowiecki koniec trasy siekierkowskie wypadek motocyklisty Jamaha XJ nie pamietam pojemnosci ale wypadek byl smiertelny tak mowil na CB wygladalo to na wine auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaworzno, skrzyżowanie Krakowskiej i Pstrowskiego (koło stadionu Victorii)

 

Czerwony simson nie ustąpił Mercedesowi Vito (blaszak), uderzył jak w ściane.

co z chłopakiem - nie wiem, ale po samochodzie widać że dzwon konkretny.

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

"Zmarl kierowca skutera" (Warszawa) http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/603831_Zmarl-kierowca-skutera.html

 

c**** - ten sam wiek, podobny sprzet, niedaleko ode mnie. Nie wiem jak wy, ale ja juz nie przekraczam 60km/h aby zminimalizowac ryzyko i sile uderzenia przy wlaczeniach / lewoskretach puszkarzy. Fok.

 

mfk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Gazeta.pl napisali, że to motocyklista http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,9704134,Tragiczny_wypadek_na_Pradze__zginal_kierowca_motocykla.html

 

Był to jednak skuter. Akurat jechałem do pracy i widziałem wypadek. Mam firmę z budynku przy którym ta babka wyjechała chłopakowi. Swoją drogą chopak albo jechał bez kasku, albo musiał mieć wielkiego pecha, ponieważ kibel nie był w ogóle uszkodzony.

Edytowane przez lutecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około godziny 19 wypadek we Wrocławiu na ulicy Grodzkiej(na wysokości odrzańskiej) w strone dominikańskiego.Rozbity biały motocykl leżący na pasie zieleni obok potrącony rowerzysta i dwa samochody na awaryjnych(jeden z urwanym zderzakiem. Przejeżdżałem perę minut po wypadku, ruchem sterowała policja( nie interesowała się motocyklistą leżącym na ziemi)motocyklista był przytomny, oczekiwał na ambulance. nie wyglądało to zaciekawie. mam nadzieje że chłopak powróci w tym sezonie na drogi. jakkolwiek,życze zdrowia.czy ktoś wie jaki jest stan motocyklisty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedlce

Zderzenie motocyklisty z samochodem

 

1 czerwca, o godz. 22.15 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Sienkiewicza w Siedlcach motocyklista, jadący od strony stacji PKP ulicą Armii Krajowej zderzył się z jadącym z przeciwnej strony i skręcającym w lewo kierowcą czerwonego samochodu osobowego, nieustalonej jeszcze marki.

 

 

Motocyklista, z bardzo ciężkimi obrażeniami, przebywa na OIOM-ie w siedleckim Szpitalu Wojewódzkim, natomiast kierowca samochodu, który najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu, odjechał z miejsca zdarzenia. Trwa poszukiwanie kierowcy auta i ustalanie przyczyn wypadku. (JMM)

 

Kurczę, tego bydlaka co uciekł z miejsca wypadku powinno się powiesić.

Temat jest prowadzony w; http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/144110-potrzebna-krew/

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...