Skocz do zawartości

Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI. wątek wyłącznie informacyjny, bez pogaduszek


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj, około godz 19 Policjant na służbie, na motocyklu CBF1000, miał wypadek, na ul Wojska Polskiego, mniej więcej na wylocie do Gorzowa.

Nie znam szczegółów, ale kolega był na miejscu wypadku, policjant w bardzo ciężkim stanie zabrany do szpitala.

Prawdopodobnie brał udział w pościgu, a jakaś kobieta niechcący zjechała mu z drogi na prawy pas, by policjant wyprzedził Ją lewym, ale policjant wyprzedził Ją z prawej strony.

Wtedy motocykl wpadł w kleszcze między auto a wysoki krawężnik, w efekcie czego wyleciał prosto na słup i uderzył z impetem, kask spadł mu z głowy, podczas wypadku, ponoć tuz przed zderzeniem ze słupem, po prostu zleciał... szczękowiec z podniesioną przyłbicą.

Tak że uderzył całym ciałem i twarzą prosto w słup.

Tyle wiem z relacji kolegi, który tam akurat był.

 

 

Już jest info.

http://www.zycie.pila.pl/informacje/20110626-motocyklista-drogowki-zmarl-w-szpitalu/index.php

Edytowane przez colahondax11

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wymuszenie pierwszeństwa na motocykliście w Rzeszowie.

 

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110626/RZESZOW/607961709

 

Komentarz naocznego świadka:

"Szanowny autor artykułu chyba myli fakty i przyczyny wypadku. Jestem naocznym świadkiem tego zdarzenia i to nie Kierujący motocyklem wymusił pierwszeństwo. Ten młody chłopak jechał po swoim pasie na wprost, z normalną prędkością i nagle wyrósł mu opel astra na drodze (ewidentnie zajechał mu drogę skręcając do reala). Przeleciał przez samochód jak wystrzelony z katapulty i uderzył o asfalt. To, że trzęsło jego całym ciałem to dla mnie nie dziwne. To cud że żyje, miał szczęście bo nadjechał zaraz przejeżdżający obok lekarz który razem z przechodniami udzielił mu pomocy.

Wyglądało to dramatycznie. Dziwię się stwierdzeniom pana "Dziennikarza" że przyczyną była padaczka - WIĘKSZEJ BZDURY NIE SŁYSZAŁEM . Trzeba było chociaż liznąć tematu, a nie osądzać biednego chłopaka który się nie obroni. Gdyby pan był zainteresowany to przewieziono go do szpitala na rycerskiej - polecam dopytać!!!"

Moje zabawki:

NEO; Intruz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem poza Polska

 

wczoraj wracalismy piechota z kolacji w Dessau - byla ~23.00 - niby centrum Dessau a bardzo slabe oswietlenie. Przed dworcem glownym i galeria handlowa peugot 207 wymusil przy lewoskrecie pierwszenstwo na czyms gabarytami podobnymi do YBR250. Pierwszy raz w zyciu sluszalem taki dzwiek pekajacych plastikow w 207 i moto szorujacego po asfalcie. Huknelo z tylu, wiec nie widialem nic, ale natychmiast bieg w kierunku jednosladu.

 

Cale szczescie motonita sam wstal spod wywroconego moto zanim dobieglem do sprzetu (jak i z 10 osob spod galerii) - zrozumiale, ze byl w szoku, ale trzymal sie dzielnie. Ktos dzwonil po psy, kto inny po karetke. Krwi brak. Z racji, ze bylem po kilu bro, samego wypadku nie widzialem, a i moj niemiecki lezy, to po upewnieniu sie, ze motonita ma sie nienajgorzej oddalilem sie od miejsca wypadku - swiadkow wystarczajaco duzo. Sprawa oczywista.

 

Nie wiem, czy kiedykolwiek byliscie wieczorem w post-NRDowskim miesicie - po 21 zycie zamiera. Do dzisiaj nie mam pojecia jakim cudem te dwa pojazdy znalazly sie w tym samym miejscu o tym samym czasie.

 

ten pier***** lewoskret...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku koło Rypina zginął Robert Komoń, podharcmistrz hufca Żyrardów. Człowiek jakich mało, prawdziwy skaut. Pogrzeb był w poniedziałek 27 czerwca...

Edytowane przez Avalon

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...