Skocz do zawartości

kurde ale pech =(=(


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kochany rx zatarty=/ tłok i cylinder porysowany. ale normalnie zapala. wydaje mi sie ze dozownik sie zwalił albo czym zatkał nie wiem... co byscie poradzili sprzedawać taniej i kupić inny czy inwestować? ile mogę wziąc kasy za takiego rxa 1997 po full tuningu polini? =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rx zatarty=/ tłok i cylinder porysowany

o kurde :? .Tłok z 400zł bo to cylinder 80.Jak nikasil uszkodzony to jedynie nałożenie nowego,czyli cena z 800zł(tak jest do crosów nie wiem jak do RX).Z tego co mi wiadomo nakładją go w Niemczech i Czechach.Chyba ktoś na FM pisał że w Polsce wktórys miejscu tak.Ale i tak trzeba czekać 3-4tyg.Pzdr :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dozowników... jakiego moto bym nie miał... odrazu dozownik będzie wywalony. MTX jakoś bez niego jeździ ;) Denerwują mnie agenci, którzy przy sprzedarzy gadają że dozownik działa a leją mieszanke do benzyny. Po zalaniu czystej jest ZONK i zatrzymuje koło.. kumpel tak miał... DLATEGO DOZOWNIKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawac i robic A1' date=' ja robie i uwazam to za sluszne. Niektorzy sie tlumacza i mowia za sie nie oplaca ale jak by sie zastanowic to jezdzic 2 lata "motorowerem" a 125 to ddduuuzzzaaa roznica :mrgreen:[/quote']

Czy ja wiem, czy sie oplaca robic to A1 gdy sie smiga enduro... Zalezy kto gdzie mieszka i jakie ma dojazdy do terenu. ;)

 

A co do tematu ja bym chyba na twoim miejscu sprzedal apke i pozbieral na nowa :(

 

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...