Skocz do zawartości

kurde ale pech =(=(


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, czy sie oplaca robic to A1 gdy sie smiga enduro.

 

chyba sie nie oplaca gdy sie smiga crossem 8O tez po to sie kupuje enduro zeby moc gdzies dojechac no nie ??

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 01:09 ]

PS. Techniacz prosze zmien ten avatar :roll: :roll: :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem' date=' czy sie oplaca robic to A1 gdy sie smiga enduro.[/quote']

 

chyba sie nie oplaca gdy sie smiga crossem 8O tez po to sie kupuje enduro zeby moc gdzies dojechac no nie ??

 

[ Dopisane: 15-08-2005, 01:09 ]

PS. Techniacz prosze zmien ten avatar :roll: :roll: :? :?

NIE :PP Avatar zostaje :PPP Przez nastepnych pare miesiecy ;) Musze zrobic nastepny jeszcze gorszy to zmienie :(

 

"(...)tez po to sie kupuje enduro zeby moc gdzies dojechac no nie ?? "

Zalezy od danej osoby, ja nie potrzebuje nigdzie dojezdzac :D

 

Pzdr :(

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez kitu avatarek masz jak magik mial ;)

 

Hehe ale sie z tego usmialem. Nie no ja zmienilem po waszych interwencjach.

 

PS. Michal zmien na ten drugi. No wiesz ten 8)

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dopisane: 15-08-2005' date= 01:09 ]

PS. Techniacz prosze zmien ten avatar

Mnie Twoj Avatar 10 razy bardziej denerwuje i jakbys zmienil to sie nie obraze.

ee a1 chyba nie będę robił... jak myslicie ile za nią wezme w takim stanie? trzeba sobie doliczyc 750 zł za cylinder...

A Kristi nie ma tego cylindra? Pamietam ze dal ogloszenie w gieldzie i chyba chcial ok 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLATEGO DOZOWNIKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!

Jestem za :!: ;) sam wywaliłem w DT' date='ale są tacy którzy są bardzo wygodni i nie chce im sie mieszać wachy z olejem,prędzej czy później się na tym przejadą,a potem ZONK 8O :lol:[/quote']

 

Wole raz zartrzec moto (stalo sie to miech temu 8) ) niz 10 000 razy babrac sie z olejem.

Dozowniki sa dla ludzi, ktorzy nie maja czasu i miejsca na wozenie sie z puszka oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kristi ma ten cylinder 80 cm do sprzedania za 100 zł do szlifu... ile kosztuje szlif?? i lepszy jest nikasil czy zwykły cylinder? róznią sie osiągi tych cylindrów?? srednica mojego wczesniejszego cylindra wynosiła 47 a ten ma 49 czy to jakas róznica w mocy albo coś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...