Skocz do zawartości

kurde ale pech =(=(


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Dt'tke zatarł dozownik, pierwszą TS'ke i jak KDX'a kupilem to mi po chwili linka pękla (dobrze ze zauwazylem) takze ja pie*dole taka wygode  :roll:
MOze innaczej bede myslał jak mi sie zatrze moto ;)!! Wujas mi mówił ze jak bede kotrolował stan i smarował (nie wiem co tam jest do smarowania ale to taki szczegół) ta cala linke czy jak to nazwac :D to bedzie wszystko ok ale ja tam i tak nic nie robie nic nie sprawdzam 8) :( !! !! To prawda ze jak sie wymontuje dozownik to moto bedzie miało wieksza moc :>?? GDzies to przeczytałem chyba na forum !!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze jak sie wymontuje dozownik to moto bedzie miało wieksza moc :>?? GDzies to przeczytałem chyba na forum !!  

pzdr

Niby troszke ale raczej napewno nie odczujesz. Za to gaz chodzi o niebo lepiej. Zupelnie inna jazda. Wszystko leciutko, szybko odbija....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze jak sie wymontuje dozownik to moto bedzie miało wieksza moc :>?? GDzies to przeczytałem chyba na forum !!  

pzdr

Niby troszke ale raczej napewno nie odczujesz. Za to gaz chodzi o niebo lepiej. Zupelnie inna jazda. Wszystko leciutko, szybko odbija....

hmm heh moze jak mi sie raz zatrze to sie przekonam :( !! i jeszcze jedno pytanko troche nie pod temat ale nie chcem zakładac nowego wystarczy mi jeden post ;) buzer sie nakłada na koszulke czy pod czy to zalezy od wygody ??!! wilkie dzieki i sorka za zasmiecanie topiku czy jak to sie pisze :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiecie w koncu gdzie zrobić jakiś tani szlif:P?

Stary zrob sobie w jakims warsztacie koło domu. Przeciez nie bedziesz jechal do Gdańska czy Warszawy zeby zaoszczedzic 10zł (bo taka jest roznica w cenie :roll: )

a teraz sam nie wiem czy zostawiac dozownik czy sie bawić samemu z mieszaniem...

Skoro Ci sie zatarła przez brak smarowania to z dozownikiem musi byc cos nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nıe ufaj ;] Ja wole sıe bawıc w mıeszanıe bo trudne to nıe jest! Co to za problem??  

 

ty i tak nie masz wyboru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mając jeszcze ogara niezle mnie wkur*ialo jak po zatankowaniu nie moglem jechac juz dalej tylko jeszcze jechac do domu nalac mixolu, dobrze ze stacja byla 200m odemnie

 

chodzi o to ze nie trzeba sie babrac z olejem i wozic go gdzies tam w kieszeni :mrgreen: :mrgreen: jedziesz na stacje, tankujesz, placisz, odjezdzasz

 

Icea - jakie trafne porownanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...