Skocz do zawartości

kurde ale pech =(=(


KuBA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kupa skoncz juz, jak widze u was na kazdej stacji mozna kupic castrol r2 ? ? ?watpie. U mnie shell / orlen nie ma olejów takich jak ja chce. Po olej jezdze do Bielska do Olka i kupuje zaraz 4l oleju bo taniej poczym zapelniam dozownik i mam na 900km spokój z olejem.

Na stacji moze i mieszają Ci olej do paliwa ale to jest Mixol ktory se mozesz wlac do komara bo ja do swojej DT tego bym napewno nie nalal,

a tak pozatym radze sie przejechac na tą stacje i zobaczyc jakie oleje tam są, zaloze sie ze 99% to sa oleje samochodowe a ten 1% mixol i inne tego typu

pozatym cala ta dyskusja jest wg mnie bez sensu, kto chce niech jezdzi na dozowniku a kto nie chce niech babrze sie z olejem dla pewnosci, warto juz chyba zakonczyc ten temat

tyle z mojej strony

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe to znowu ja=) aprilia jest juz naprawiona dokładnie 10 minut temu:P:P ale sie ciesze...:P cylinder załozyłem od kristiego tak jak mówiliście. Dozownik wywaliłem. mieszanke zrobiłem 1:30 dobra?? motor jest na dotarciu... teraz czeka go allegro ;):(;):(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak najlpiej jak sie da to wyjabac caly dozownik bo sie wtedy niezuzywa ;) a jak nie to zdejmij rurke od podowania oleju i od brania i zaslep ta od podawania a wlot i wylot w dozowniku polacz jedna rurka (obieg zamknety) wtedy dozownik w kolko bezie sobie toczyl powietrze ;) a odlacz linke odrazu manetka inaczej chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...