Skocz do zawartości

Ja chyba oszalałem kupiłem 250...


Rekomendowane odpowiedzi

może to ci się kiedyś przydać w samo obronie...

Nie no, chyba nikt nie planuje kariery parlamentarnej.

Ja przy CZ 380 też muszę trochę siły przyłożyć żeby złamać kompresje szczególnie że mam nowy tłok ale jeszcze ani razu mi nie odbiła. Może dlatego że mnie kocha. Raz mój kolega chciał odpalić to odrazu mu kolano do brody poleciało ;) A gość od którego kupowałem motor straszył mnie że kopniak podeszwy zrywa w adidaskach i napier...la po stopach jednak tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacho napisał już jakie jest najlepsze rozwiązanie jak dosiaśc ćwiartki.. troche sterów i po sprawie ;) Widze jacho ty też musiałeś sie spruć jakąś deką czy teściem że chwalisz sie 80kg masą w swoim wieku.. no ale jak kto woli , mi wydaje sie że całośc lezy w umiejętnościach.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwalisz sie 80kg masą w swoim wieku..

 

Ale nawet na tyle nie wyglądam zobaczysz kiedyś zdjęcie to nigdy byś nie powiedzal za waże OK 80 kg (ważyłem się w Styczniu) moze teraw waże mniej niewiem ważne jest to że maszyna się slucha i nie ma problemu z jej opanowaniem ;)

 

mi wydaje sie że całośc lezy w umiejętnościach..

 

Kleje motor między udami od 6-7 roku życia wiem coś na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
to ja sie zastanawiam jak moj brat bedzie odpalal KTM 620 LC4   :roll:  

bo wlasnie zamierza takiego kupic. Gorzej jak cos sie z nim stanie i bedzie trzeba pchac......

 

Nie powinien mieć problemów. LC4 ma automatyczny dekompresator w silniku, dzięki czemu redukowany jest efekt odbicia kompresją podczas kopania. Czyli nie bije. Jedyne czego trzeba się nauczyć to sposobu kopania, bol wymaga to pewnej siły, a co najważniejsze, umiejętności mocnego zdecydowanego zakopania.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacho proponuje wybrac sie na tor , zobaczysz ile wesz na ten temat  

PS kiedy zapodasz jakies foty z rm'ka w akcji

 

Hmm... to się śmiesznie się składa bo kiedy ją kupowałem to gość mówi żebym się przejechał na toże bo jest nie daleko i pojechaliśmy ;) to i owo wiem o torowej jeździe ale do Mistsza Polski mi brakuje :D

 

Ze względu na wasze liczne proźby postaram się jutro zrobić pare fotek jeżeli mnie coś nie zatszyma ale jeżeli tak to niedzela jest od tego i zrobie pare ciekawych fotek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 17 lat

pod avatarem pisze 16 :lol: :P ;)

A bierze jakieś sterydy ten Twój kumpel :?: .To aj już widze jak on będzie wyglądał jak będzie maił 50 lat' date='z tych mięśni zrobia się flaki :-D

 

[ [i']Dopisane: 12-08-2005, 14:17[/i] ]

...>jak nie będzie przez cały czas ćwiczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...