Skocz do zawartości

Ja chyba oszalałem kupiłem 250...


Rekomendowane odpowiedzi

darekcb500 napisał:

sory ze sie wtroce ale masz ty chociarz prawo jazdy

 

Darek chciał się po prostu upewnić czy jacho nie będzie powodował zagrożenia.

Dokladnie ale nie do konca

 

darek ale teraz dowaliles a po co mu prawko na crossa

Dobra ok to ciekawie co zrobi jak akurat spotka niebieskich w lesie i wystawi mu piekny czerwony lizok kupa w majty i zatrzyma sie albo spier..li a puzniej spytaja somsiadow i napewno znaajdzie sie burek ktorurem sie niepodoba ze jezdzi bez swiatel i bez rejerstracji i jeszcze dodaja ze nie masz prawka i halasujiesz to sprawa zalatwiona ja tak mam czasami ze jak pozadnie odkrece to konfidenci dzwonia i mogą go podpie...li i wizyte zrobic chyba ze mieszka zdala od sasiadów i las ma w zasiegu reki UWARZAJ NA SIEBIE zrobisz jak uwarzasz z prawkiem zawsze mniejszy wyrok :mrgreen:

to co maja powiedziec 7 letnie dzieci ktore smigaja na 50/80 ??

:) Takie kajtki chyba nie jezdzą sami tylko pod opieką

Puscilbys swoje dziecko 7letnie na krosie w las :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po torze :) ta rmka to tez wyczyn przystosowany głowne do toru mi osobiscie swoim po lesie sie zle jezdzi bo tam sa dlugo proste a miedzy drzewami to troche kicha bo nie ma dolu :P. Jeśli chodzi o mnie to wole tor no chyba ze gdzies w lesie (u mnie nie widzialem tego) sa jakies ladne podjazdy czy blotko to fajne ja tez jezdze ale teraz juz zrezygnowalem z jazdy po osiedlu i okolicach bo:

1) nie kreci mnie to (jazda taka po plaskim nuda)

2) chce miec spokoj z sasiadami (chociaz sa cierpliwi :) )

 

No i to by bylo na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w exc250 coś takiego że jak za słabo kopne go to odbija, raz mi tak odbiło (w adasiach odpalałem go, już więcej tego nie zrobie) że 4 dni nie mogłem chodzic tak mnie kostka i kolano bolało

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w twojej Suzuki chodzi kopniak? Bo w mojej Husce muszę na niego z całej siły skoczyć żeby doszedł do końca, w terenie może być to kłopotliwe

 

w adasiach odpalałem go, już więcej tego nie zrobie

 

Też to zrobilem tylko raz przy tym motoże bolalo...

Ale jeżeli chodzi o kopanie w butach do tego przystosowanych to nie ma wiekszego problemu zeby ją złamać pomimo ze ma 11 atmosfer :) to nie mam większego problemy z jej zapalaniem

 

95 kilo...narazie mam enduro które ma 115 kg także z wagą fulla 250 chyba nie powinienem mieć problemu...chociaż jednaw wydaje mni się że zostane przy tym kupnie sety (wole stopniowo zwiększać moc)...

 

Mam do Ciebie pytanie Kamikaze16 jakiej jesteś budowy ciała... :?: jażeli mozna spytać :) Ja mam prawie 80 kilio masy i 185 cm wzrostu :P chyba dlatego panuje nad tą bestią bo kedy wsiadł mój kolega na nią czyli ok. 60 kg masy i nie całe 170 cm wzrostu to nieźle go wyszarpała i powiedzał że wiecej na nią nie wsiądze... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185, 190, Boże cz tylko ja na tum forum mam 176 cm wzrostu    sami koszykarze

 

Nie dygaj weźmież troche sterów i zaraz nas dogonisz... :P

 

no dziśaj znowu wyprowadziłem bestie na spacer i troche poskakałem pojeździłem na kole porobiłem kułeczek cały czas nie moge się przyzwyczaić do tych osiągow... jast boska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...