Skocz do zawartości

Ja chyba oszalałem kupiłem 250...


Rekomendowane odpowiedzi

No drodzy koledzy od dziśaj jestem właścicielem Suzuki RM 250 z 98 r. narazie zdjęcie z aukcji ale jak tylko wyjade w teren bedą zdjęcia z AKCJI :twisted: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=59399892 Nie zabrałem gościowi całego stroju wźołem bluze i buty i oczywiście motor ;) pojeździłem nim dzisaj i uważam że jest świetny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie???? ile dałeś???? Też bede sie rozglądał za fullem ale setą (ćwiartka to za mocny potwór) ale chyba YZ? Powiedz cz to Twój pierwsz full??? powiesz coś więcej o nim??? Jakiego ma doła albo góre jak wolisz?? ;)

 

[ Dopisane: 08-08-2005, 00:43 ]

O cholerka!!!!!!!!!!!!5300 za 98!!!!!!!!!!!!!! niezła okazja też bm łkał...pozdrawiam i żcze miłch wrażeń z jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No motor jest potężny jes to piersza cwiartka w garażu i naprawne ma moc :twisted: duł ma slabszy ale z każdym milimetrm manetki rodzi się bestia a naj śmieszniejsze jst to ze moge go zarejstrować :D

 

 

Też bede sie rozglądał za fullem ale setą ale chyba YZ

 

no i bardzo dobże zrobisz tez szukałem YZ ale nie mialem już czasu a musiałam czymś jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tyle co każdy MX250cc czyli 54km.

56kucy :P

Jacho gratuluje :twisted: ,kurde masz dopiero 15 lat i już 250ccm :twisted: .Powiem jedno...uważaj na siebie :lol: .Ja ostatnio jechałem CR 250 jak odkręciłem manetke to poprostu kosmos :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... Jeździłem taką dwa lata temu... Nieźle ciągnie. :P Jak ją wkręciłem to lepiej szła od mojej dzisiejszej XT. :D

No, ale za to XT przejedzie bez remontu 10x tyle co CR albo i więcej. :evil: Tak czy siak jedno trzeba stwierdzić... Nie ma żartów, taka moc przy tak niskiej masie zobowiązuje do bardzo dużej ostrożności. I nie daj się ponieść. Nie wiem jak Ty, ale ja w Twoim wieku lubiłem szaleć. He he he... dobrze, że nie miałem wtedy crossa 250. :evil:

BTW. Musiałeś szybko rosnąć jak w wieku 15 lat sięgasz do ziemii. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...