Skocz do zawartości

Ja chyba oszalałem kupiłem 250...


Rekomendowane odpowiedzi

moze troche odbiegne od tematu ale dzisiaj obmyslilem plan jak zarejstrowac crossa :P (tylko trzeba by go z urzednikiem skonsultowac pewnie :evil:. A wiec rejstrujac ostatnio przyczepke (pierwsza rejstracja) ide do UK tam mi daja jakies papierki wypelniam i daja mi skierowanie na przeglad i na nabicie numerow (robia to na przegladzie) i przyczepke rejstruje sie tak jak np. trike na typ SAM. I pani w okienku pewnie by nie wiedziala idziesz potem na stacje tam numery wszystko (zakladasz oswietlenie) i heja :D a moze by szlo zrobic to z tym numerem co masz bylo by jeszcze lepiej :evil: nie wiem jak to sie sprawdza ale teoretycznie mozliwe i bez homologacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drodzy koledzy od dziśaj jestem właścicielem Suzuki RM 250 z 98 r. narazie zdjęcie z aukcji ale jak tylko wyjade w teren bedą zdjęcia z AKCJI :twisted: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=59399892 Nie zabrałem gościowi całego stroju wźołem bluze i buty i oczywiście motor :evil: pojeździłem nim dzisaj i uważam że jest świetny...

 

to juz wiem kto mnie uprzedził!! ja wczoraj juz sie zapakowalem ( znaczy porzyczyłem przyczepke ) i miałem jechać po ten motorek jak sie dowiedziłem, że motor poszedł :P wrrrrr....

 

szukam dalej! jest parę fajnie zapowiadających sie sprzetów ale na drugim końcu polski okolice Szczecina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholerka!!!!!!!!!!!!5300 za 98!!!!!!!!!!!!!! niezła okazja też bm łkał...pozdrawiam i żcze miłch wrażeń z jazdy...

 

I jeszcze kolo zarobil pewnie na sprowadzeniu... niezle sa tanie w Reichu

 

a naj śmieszniejsze jst to ze moge go zarejstrować Razz

 

W jaki sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie dziśaj wyjechałem w pierszą trase i powiem jedno :twisted: M :twisted: O :twisted: C :twisted: prawdziwa jazda wyjeżdzając z domu weszła na kolo i od 1 do 3 przez jakieś 70 m (mogłem dalej ale droga się kończyła :D ) Zawieszenie pracuje idealnie tak samo silnik i skszynia żadnych wycieków bajka :P

 

W jaki sposob?

 

Ma dokumęty światla tylko przegląd i jazda... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...