Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

Ja także objawię się w Borkach. Od soboty. Jeśli jest ktoś chętny (Kriters? Suchy? Lars? :)) do wspólnej jazdy z w-wy już proponuję. Dogadajmy się jakoś na PW... Czasu jeszcze mnóstwo.

 

Sękju panie D. i panie P. za inwencję. Już inaczej patrzę na nadchodzące dni. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak konieczność nakazuje będe musiał się stawić coby żony pilnować, eh te obowiązki.

:-D

Sorry za spam, prosze mnie obciążyć kosztami tego zbędnego posta.

 

PS.

Jak Kraków będzie to ja biore zatyczki do uszu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słuchajcie bo troszke nie podłapałem jezeli bym chciał rozbic namiot to 5+1 za dobe +40 za grila od osoby o to chodzi? czyli z soboty na niedziele 5+1+40 =46 i gra muzyka? bo ekipy na domek nie mam, a jechac to mysle ze jade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki w zeszłym roku rozdzielane były na miejscu - to nie egzaminy na studia :)

 

Dla wszystkich zaniepokojonych - domek, to w praktyce jedynie miejsce na przechowanie bagażu (pod kluczem) i spanie. Pogaduchy odbywały się przy ognisku i trochę po nim przed domkami. Spokojna głowa i do zobaczenia ;)

 

pees: Ze względów zlotowo-frajdowych byłoby chyba lepiej, żeby Dominikowi podano jednak jakiś motocykl na koniec wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domki w zeszłym roku rozdzielane były na miejscu - to nie egzaminy na studia :)

 

Dla wszystkich zaniepokojonych - domek' date=' to w praktyce jedynie miejsce na przechowanie bagażu (pod kluczem) i spanie. Pogaduchy odbywały się przy ognisku i trochę po nim przed domkami. Spokojna głowa i do zobaczenia ;)

 

pees: Ze względów zlotowo-frajdowych byłoby chyba lepiej, żeby Dominikowi podano jednak jakiś motocykl na koniec wieczoru.[/quote']

 

Zgłaszasz swój na ochotnika? 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny sztuk jedna

Spróbuję od piątku ale to dopiero wyjdzie w praniu...

 

MarianKa trza południe montować w większą grupę

 

Jeszcze jedno ważne ostrzeżenie: duuużo jaskółek mówi że od pierwszego sierpnia na szosy naszego kraju wraca niejaki Delfi. Trzeba podjąć decyzję czy zabrać mu sprzęta jeszcze przed wyjazdem z domu i wsadzić do katamarana czy nie... :)

 

Aha jeszcze jedno: proponuję zrzutkę dla Dominika na Komarka, niech se poszaleje w spokoju, wyżyje się. nawet jak go w końcu w jeziorze utopi to nie będzie problema tylko nazajutrz zabawa pod tytułem wreck diving with promille. :-)

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...