Skocz do zawartości

"Śladami Boruty IV" - Borki k. Smardzewic 23-25.09


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

A ma to jakieś znaczenie? Chodzi o to, aby spotkać się z ludźmi których przez net zna się jak łyse konie, ale brakuje wspólnego piwka. Skuter czy HD - to już jest absolutnie nieistotne. ;) :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decydować sie kto jeszcze chce dobić na zlot! To ostatnie chwile na decyzję )

 

Dominiku,

 

Ze względu na całą masę innych spraw (robota, żona, bachory itd...) - nie jestem w stanie w tej chwili podjąć ostatecznej decyzji o rezerwacji miejsca.

Czy istnieje wobec tego możliwość zdeklarowania się w późniejszym terminie "last minute :-)" i dobicia mimo wszystko na Zlot.

 

Myślę, że podobny problem dotyczy wielu innych potencjalnych uczestników, którzy w sprzyjających okolicznościach mogliby dojechać lecz nie chcą rezerwować miejsc - i dać później ciała :oops:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozważam możliwość przyjazdu w piątek i z tym wiąże się moje pytanie, czy koszta przyjazdu w piątek zwiększają się, tzn. czy wtedy za domek płaci się za 2 doby czy normalnie jak każdy?

 

 

Ze względu na całą masę innych spraw (robota' date=' żona, bachory itd...) - nie jestem w stanie w tej chwili podjąć ostatecznej decyzji o rezerwacji miejsca.

Czy istnieje wobec tego możliwość zdeklarowania się w późniejszym terminie "last minute Smile" i dobicia mimo wszystko na Zlot. [/quote']

 

My bieżemy domek razem z Pawłem vel. Data7 i napewno miejsce u nas dla strudzonego drogą endurowca się znajdzie, więc chyba więkdszego problemu nie ma. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Jestem, wrocilem i poki co potwierdzam swoja obecnosc :). Mam nadzieje, ze przywroce do tego czasu sprawnosc Suzi po wysilku przejechania 6tys km po skandynawii i szlifie w norwegii. Teraz balbym sie pojechac 20km za miasto na niej ;).

A moze, gdyby wydarzenia potoczyly sie lawinowo - przyjade na czyms nowym :D?

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że nikt się nie będzie upierał w tej sprawie, masz sprawdzone towarzystwo, to zabieraj kumpli. Na forum niech się zapiszą po imprezie :-). Tak do nas trafił Herubinek i Pan Starszy na pierwszym spotkaniu w Łęczycy. Ma tylko być porządek i kultura.

 

Co do tych spraw - nie ma śmigania na motocyklach wieczorem po pijaku, co będziemy egzekwować z całą stanowczością ! Może nie w temacie, ale wspominam o tym teraz, żeby nie było "ale" na miejscu.

 

 

 

Pozdro, Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...