Skocz do zawartości

jak zabezpieczyć motor na wyjeździe , np pod namiot


krzysiek_1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

awięc tak wybieram się z kolegami pod namiot i nie wiem jak zabespieczyć moto przed wieśniakami którzy chcą ukraść to i tamto np licznik ,no albo cały motor odrazu :-x , a no i przed deszczem jak go zabezpieczyć , myślałem o jakiejś foli czy to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie pokrowiec na moto. Do tego jakaś blokada, najlepiej jakis solidny "weżyk" i do drzewa przypiąć. Jeżeli dysponujecie wielgachnym namiotem zawsze mozna zapakować moto do środka :-D (joke)

Honda CBR F4 99

 

http://www.cbrf4.blogspot.com - moja przygoda z motocyklem Honda CBR F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam uszczelke zrabana w kraniku wiec nikt go nie odkreci bez srubokreta. Ale to komar. Z zapieciem to moze byc dobra sprawa :(

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypiąć nawet zapieciami rowerowymi kilka maszyn do siebie ... lag do laga i tylnie koła zawachacze przed wzmocnieniem a na dodatek jescze jeden motor do drzewa albo czegoś "stałego" aha i mozecie zrobić tez prosciutki alarm ze jakby simonki zaczeły się jakoś przemiesczać to zaczeła by wyć syrenka

 

Ps: :mrgreen: a gdzie jesdziecie pod ten namiot ... na Sławe czy moze Jesionke ???

 

Pozzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny lancuch + solidna klodka + solidne drzewo/latarnia/trzepak itp = moj sposob na zlodziei. Niestety nie pomaga na debili co urywaja lusterka itd. (znaczy pewnie by pomoglo gdyby tym lancuchem zdzielic przez leb :D).

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze cumowalem sprzeta... bierzesz sznurek, przywiazujesz do moto, a drugi koniec sobie do nogi. Tyle ze w dzisiejszych czasach moze to byc glupi pomysl o ile nie masz odpowiedniego zabezpieczenia w postaci kolegow/sprzetu bijacego czy podobnych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najleszy pomsl to niespi w nocy :-x Ale tak na serio to przyparkuj moto do np drzewa czy o inne moto postaw blisko namiotu . Mysle ze wiesniaki beda baly sie tak blisko podejsc. Mozna tez na wszelki wypadek zostawic jakas lampke zapalona w namioce to ich odstraszy beda myslec ze niespisz. Wiem jak to jest z tymi wiesniakami poniewaz raz z kumplem pojechalem pod namiot jeszce simkiem to sie doczepili i w nocy zabrali lusterko (jedno :-D ) Ale na nastepna zostawilem zapalona latarke i nic sie niestalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...