Skocz do zawartości

Mz etz 251 czy Jawa TS 350 ?!?!?! POMOCY


Wochuetz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie' date=' ze MZ goruje w jednym nad Jawa.

Trwaloscia[/quote']

Zbyhu bo przestane Cie lubic... :D

 

MZtki ostaly sie tylko te trwale za to Czety i Jawy ostaly sie wszystkie :mrgreen: :buttrock:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imie zupełnie subiektywnych wrażeń chłopaki gotowi jeszcze popełnić zbrodnię - zabić swojego oponenta. Jednak ten post wnosi wiele wiedzy i naprawdę nie chciałbym go zamykać.

 

Zresztą i tak najlepszy jest wiecznie psujący się się rusek z koszem :buttrock:

 

A tak poważnie - to pamiętam jak ja strasznie marzyłem o MZ 250. To moto śniło mi sie po nocach, a zwłaszcza dźwięk przymykanej przepustnicy przy dojeździe do świateł z głuchymi strzałami w tłumik. Podobało mi się wszystko w tym motocyklu, sylwetka, zbiornik, wielki cylinder, jego zapach. No i powiew "japonii" czyli tarczówka z przodu.

Jawa/CeZet nie budziła we mnie już aż tak gorących uczuć. Niestety w tamtym okresie kasę mieli rodzice, a mamuśka będąca po bardzo poważnym motocyklowym wypadku w młodości powiedziała "NIE". Tak więc moje młodzieńcze marzenie nie spełniło się. Nigdy nie kupiłem sobie ETZ 250, było za to AWO (zresztą do tej pory jest) a potem wściekłoniebieski Dniepr11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zwłaszcza dźwięk przymykanej przepustnicy przy dojeździe do świateł z głuchymi strzałami w tłumik.

mmmmmm Brawo za tą wypowiedz i za ten caly post Michał!!! MZ To MZ!!! Dzwiek mówi wszystko....Tum Tum tum :buttrock: Czyli jedzie Etka 250!!!

 

Pozdro

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...