Skocz do zawartości

Mz etz 251 czy Jawa TS 350 ?!?!?! POMOCY


Wochuetz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sorka mój błąd

 

Na niemieckich aukcjach jest wiele MZ z tarczą z przodu.

 

Są tam również MZ bez tarczówki - wcale nie mało. Dla przykładu na allegro nie znalazłem MZ ETZ 150 bez tarczówki (patrzyłem tylko 150 bo szkoda mi było czasu ;) ).

 

 

a mi się zawsze wydawało że ostatnie egzemplarze tsek miały tarcze dlatego jest ich tak mało

 

może i masz racje :) tak jak napisałem nie jestem pewien. Ale to by było nawet logiczne... ostatnie modele z tarczówką, ktrórych nie eksportowano do Polski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość guzik_Darek
Ale konstrukcja silnika jest taka sama. Chyba mają jeszcze dozownik oleju.

A gdzie można ją kupić i ile kosztuje ta Jawa. Macie może jakieś jej foty?? Pytam tak z ciekawości

 

[ Dopisane: 05-08-2005' date=' 08:48[/i'] ]

Sprzedam swoją MZ 251 i kupie Jawe 350. Dobry czy zły pomysł ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja jestem nowy na forum i chciałem powiedzieć że z MZ nigdy bym nie zszedł na jawe. Pamiętajmy że niemieccy inżynierowie są nie do przebicia chyba że ktoś patrzy na japońców ale oni są chyba z innej planety/nawet oczy podobne. Ale jawe można konkretnie przerobić i to jest dobre, mam kumpla który jeździ na jawie sam też pare razy jechałem ale nie czuje do niej tego samego co do MZ. Acha tak nawiasem mówiąc to 251 to chyba kryzys MZ wygląd jest zjechany jak mojżeszowe sandały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konstrukcja silnika jest taka sama. Chyba mają jeszcze dozownik oleju.

A gdzie można ją kupić i ile kosztuje ta Jawa. Macie może jakieś jej foty?? Pytam tak z ciekawości

 

[ Dopisane: 05-08-2005' date=' 08:48[/i'] ]

Sprzedam swoją MZ 251 i kupie Jawe 350. Dobry czy zły pomysł ?? :notworthy:

 

pomysl idealny i godny nasladowania....

:mrgreen:

 

[ Dopisane: 05-01-2006, 18:45 ]

Ja jestem nowy na forum i chciałem powiedzieć że z MZ nigdy bym nie zszedł na jawe. Pamiętajmy że niemieccy inżynierowie są nie do przebicia chyba że ktoś patrzy na japońców ale oni są chyba z innej planety/nawet oczy podobne. Ale jawe można konkretnie przerobić i to jest dobre' date=' mam kumpla który jeździ na jawie sam też pare razy jechałem ale nie czuje do niej tego samego co do MZ. Acha tak nawiasem mówiąc to 251 to chyba kryzys MZ wygląd jest zjechany jak mojżeszowe sandały[/quote']

 

 

Kolego jako ze mlody jestes to powiem Ci ze musisz nabyc troche praktyki :lol: aby moc porownac ciezki motocykl jakim w porownaniu do pierdzacej MZki jest subtelna i dystyngowana Jawa, a ktorej przyjemnosc podrozowania MZkowicze moga Jawowca tylko pozazdroscic...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...